Gadżety luksusowe

#

Nowe technologie i gadżety, których absolutnie nie można przegapić.

  • 19 sierpnia 2020

Zawsze jesteśmy zdumieni nowymi technikami i gadżetami, które tam są. Dlatego robimy to, co robimy. I z tego powodu, poświęcamy dzisiejszą łapankę naszym ulubionym nowym technikom i innym gadżetom, które ostatnio widzieliśmy. Sprawdźcie to i bądźcie zaintrygowani, tak jak my.

Podczas gdy czekamy na nowe PS5, Xbox Series X i iPhone'a 2020, warto również sprawdzić wszystkie inne fajne wydania technologiczne, które widzieliśmy w tym roku. Wiele innowacji pojawiło się wokół telewizorów i kina domowego, a także gadżetów do gier. W rzeczywistości, gry nie ograniczają się już tylko do gier wideo. Tradycyjne gry domowe są również coraz częściej udoskonalane w oparciu o technologię gry komputerowej. Są to naprawdę nowe technologie i gadżety, których nie będziesz chciał przegapić.

Z drugiej strony, ten rok dał nam również wiele nowych telefonów, w tym zmodernizowane, składane i 5G modele. Spójrzcie na niektóre z najnowszych technologii i gadżetów w naszej dzisiejszej rundzie. Myślimy, że to wam się spodoba.

Inteligentny system nadzoru Vivint Outdoor Camera Pro

Uzyskaj ochronę przed czającą się w powietrzu atmosferą, jeśli posiadasz inteligentny system nadzoru Vivint Outdoor Camera Pro. Ta nowa technologia może zapobiegać przestępstwom, wysyłając Ci ostrzeżenie, jeśli wykryje kogoś w Twoim lokalu.

Smart Laser TV serii L5 Hisense

Inteligentny telewizor laserowy Hisense serii L5 to nowa technologia wyposażona w 100-calowy wyświetlacz UHD o przekątnej 4K, zapewniający niezapomnianą noc filmową. Ten 100L5F telewizor pozwoli Ci oglądać ulubione programy i filmy jak nigdy dotąd.

Sterownik rowerowy Blync VR

Kolejną świetną pozycją na naszej liście nowych technologii i gadżetów jest Blync VR Bike Controller. Z tym gadżetem nie ma znaczenia, czy mieszkasz obok wspaniałej trasy dla rowerów górskich. Ten kontroler poprowadzi Cię przez piękne wirtualne krajobrazy bezpośrednio w Twoim salonie.

Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition czysty telewizor

Najnowszym nowoczesnym projektem telewizora jest bez wątpienia Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition. Dzięki przezroczystemu wyświetlaczowi od krawędzi do krawędzi, obrazy wydają się formować w powietrzu. Kiedy telewizor jest wyłączony, ekran wygląda jak przezroczysty kawałek szkła.

Fossil Gen 5 Smartwatch Collection

Ciesz się trzema nowymi stylami z Fossil Gen 5 Smartwatch Collection. Jest to jeden z naszych nowych tech i gadżetów, który oferuje wszystkie cechy smartwatch'a z wyglądem pasującym do Twojego stylu. Wybieraj spośród wzorów Carlyle, Julianna i Garrett, z których każdy oferuje opcje personalizacji.

JBL x Under Armour True Wireless Flash Bass-Boosting Earbuds

Będziesz mógł ćwiczyć bez obaw z wkładkami JBL Under Armour True Wireless Flash Bass-Boosting Earbuds. To dlatego, że te wkładki są odporne na pot. Dzięki technologii AmbientAware pozwolą Ci również zachować świadomość otoczenia.

Razer Kishi Mobile Gamepad

Dzięki Razer Kishi Mobile Gamepad możesz używać Androida lub iPhone'a, grając gdziekolwiek. Oferuje także ukryte porty USB-C i Apple Lightning, dzięki czemu pozostają one uporządkowane i czyste.

Square Off Grand Kingdom Set Smart AI Chessboard

Zestaw kwadratowy Off Grand Kindom Set Smart AI Chessboard jest kolejną unikalną pozycją na naszej liście fajnych nowych technologii i gadżetów. Ta ręcznie wykonana drewniana szachownica wyposażona jest w robotykę, AI i robotykę, które pozwalają na samodzielne poruszanie się szachownicą.

HP ENVY x360 Konwertowalny komputer PC

Komputer HP ENVY x360 Convertible PC funkcjonuje zarówno jako laptop, jak i tablet, który oferuje bardziej wciągające doznania. Świetnie nadaje się do tworzenia, możesz tworzyć swoje pomysły bezpośrednio na tym tablecie za pomocą pióra.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G Składany Smartphone

Kolejnym z naszych nowych technologii i gadżetów, o których warto wspomnieć jest Samsung Galaxy Z Fold2 5G Folding Smartphone. Ten składany smartfon ma niewiarygodnie cienką, sześciomilimetrową obudowę i jeszcze mniejszą przestrzeń pomiędzy ekranami.

Nowy iMac 2020 z wyświetlaczem Retina 5K

Uzyskaj jeszcze większą wydajność dzięki nowemu komputerowi iMac 2020 z wyświetlaczem Retina Display 5K. Ponadczasowy komputer stacjonarny Apple dostępny jest w dwóch modelach. Większy z nich jest wyposażony w procesor 10. generacji Comet Lake zapewniający niewiarygodną szybkość, a 21-calowy - w wyświetlacz Retina 4K.

Google Pixel 4a Midrange Smartphone

Dzięki Smartphone'owi Google Pixel 4a Midrange otrzymasz 128 gigabajtów pamięci masowej. Jest to jeden z naszych nowych technologii i gadżetów, który jest doskonały stosunek jakości do ceny. Ten smartfon oferuje pamięć masową, szybkość, 24-godzinną żywotność baterii i wiele więcej.

System Wi-Fi NETGEAR Orbi AX4200 Wi-Fi 6

Dzięki systemowi NETGEAR Orbi AX4200 Wi-Fi 6 możesz korzystać z szybkiego Internetu dla wszystkich swoich urządzeń. Ten gadżet zapewnia większą prędkość Internetu oraz redukuje czas ładowania i opóźnienia. Dodatkowo, możesz na nim podłączyć do 40 urządzeń. To świetny wybór dla dużych gospodarstw domowych lub biur.

iRobot Root rt0 Robot kodujący

Pomóż swoim dzieciom nauczyć się kodować i baw się dobrze z iRobotem Root rt0 Coding Robot. Ten gadżet zapewnia niemalże niekończące się czynności związane z kodowaniem, a do udziału w nim nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia.

Okno Atmoph 2 Smart Wall Scenery Display

Rozmawialiśmy ostatnio dużo o Atmoph Window 2 Smart Wall Scenery Display, ale jest to jeden z naszych nowych technologii i gadżetów, które są zbyt fajne, aby nie wspomnieć tutaj. To dlatego, że ten gadżet pozwala na wybranie spośród ponad 1000 pięknych efektów wizualnych dla Twojego widoku z okna.

Wemo Wi-Fi Smart Plug Compact Outlet

Kontroluj swój dom z dowolnego miejsca dzięki inteligentnemu gniazdu Wemo Wi-Fi Smart Plug Compact Outlet. Podłącz urządzenia do tego gniazda, a będziesz mógł je obsługiwać, gdziekolwiek jesteś, za pomocą aplikacji Wemo.

Samsung The Wall MicroLED Telewizor modułowy

Dzięki modułowemu telewizorowi Samsung The Wall MicroLED Modular TV, będziesz mógł wypełnić swoją przestrzeń życiową ekranem telewizora. To dlatego, że te modułowe telewizory pozwolą Ci stworzyć taki rozmiar, jaki chcesz. Jak to zrobić, aby dostosować go do własnych potrzeb?

Razer Huntsman Mini Portable Gaming Keyboard

Przenośna klawiatura do gier Razer Huntsman Mini jest przenośnym gadżetem rekreacyjnym, którego potrzebujesz do grania w swoje gry w dowolnym miejscu. Wyposażona jest w przełączniki optyczne Razer, które zapewniają szybkie, lekkie i płynne uruchamianie.

Skydio X2 4K Camera Drone

Skydio X2 4K Camera Drone jest jednym z naszych imponujących nowych technologii i gadżetów. Umożliwia on nawet 100-krotne powiększenie w celu nagrania odległych materiałów filmowych, a nawigacja 4K zapewnia wyraźne i ostre obrazy.

Pasek kontroli gestów Mudra Band Gesture Control Strap

Wreszcie, nie będziesz musiał używać obu rąk do pracy z Apple Watch. Pasek kontrolny Mudra Band Gesture Control Strap pozwoli Ci sterować nim za pomocą gestów z jego elektrodami, które wykrywają sygnały nerwowe z Twojego mózgu, gdy poruszasz palcami.

Sądzimy, że zgodzisz się z nami, gdy powiemy, że jest tam wiele fajnych nowych technologii i gadżetów. Nie wiem jak wy, ale ja jestem ciekawy tego super cienkiego składanego telefonu.