Gadżety luksusowe

#

15 Futurystycznych gadżetów technicznych, które można kupić w tym roku

  • 10 sierpnia 2020

Tutaj, w Gadget Flow, kochamy technologię przyszłości. Ale wiesz, co kochamy jeszcze bardziej? Futurystyczną technologię, którą można kupić już teraz. Bo nikt tak naprawdę nie lubi czekać, aż coś się wyda, prawda? Sprawdźcie produkty w tej rundzie. Łączą technologię jutra w gadżetach, które są dostępne już dziś.

Widzieliśmy, że roboty Boston Dynamics robią wspaniałe rzeczy już od dłuższego czasu, ale teraz w 2020 roku można je kupić naprawdę. Można też kupić deskę surfingową Yujet Surfer Jet-Powered Surfboard, którą można teraz kupić, aby za jedną opłatą pokonać do 16 mil w wodzie. W tym roku pojawiło się sporo nowych gadżetów, które posiadają godne pochwały technologie. A dobra wiadomość jest taka, że można je zamówić już teraz!

Z tymi produktami nie będziesz musiał czekać dni, tygodni, a nawet lat na premierę. Te 15 przyszłych gadżetów technicznych jest dostępnych w sprzedaży już teraz. Niektóre z nich są dość drogie, ale biorąc pod uwagę, że technologie, które je wspierają, rozumiemy. Sprawdź ten post, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swój tydzień ze spojrzeniem w przyszłość.

Sterownik rowerowy Blync VR

Ostatnio dużo piszemy o Blync VR Bike Controller, ale jest on idealny do tej listy. Dzięki temu gadżetowi możesz jeździć na rowerze po pięknych wirtualnych środowiskach bezpośrednio w swoim salonie. Możesz nawet przełączać się między widokiem dla pierwszej i trzeciej osoby.

Wioślarka podłączona do Hydrow

Wioślarka Hydrow Connected jest kolejnym z naszych ulubionych gadżetów technicznych. Ta maszyna treningowa zapewni Ci totalny trening ciała w domu. Co najlepsze, możesz nawet brać lekcje na żywo od instruktorów, którzy są w studio lub wiosłować na wodzie.

Nreal Light U+ Real Glass Mixed Reality Glasses

Te Nreal Light U+ Real Glass Mixed Reality Glasses są lekkie i wygodne do noszenia, w przeciwieństwie do większości okularów MR. Co najlepsze, można je nosić tak jak zwykłe okulary słoneczne. Nie będziesz czuł, że masz elektroniczne urządzenie na twarzy.

Embodied, Inc. Moxie Childhood Development Robot

Pomóż swojemu dziecku uczyć się poprzez zabawę z Embodied, Inc. Moxie Childhood Development Robot. Ten robot rozwojowy działa jako przyjaciel i nauczyciel dziecka. Wykorzystuje techniki uczenia się poprzez zabawę, aby pomóc dziecku w zdobyciu umiejętności społecznych, emocjonalnych i poznawczych.

Dysk ręczny EBS-260 Ręczny wszędzie tam, gdzie jest drukarka

Dzięki drukarce ręcznej EBS-260 Handjet Handheld Anywhere Printer, która jest kolejnym z naszych ulubionych gadżetów technologicznych przyszłości, będziesz mógł drukować na prawie wszystkim. Ta ręczna drukarka może drukować na drewnie, cemencie, plastiku i innych materiałach.

Okno Atmoph 2 Smart Wall Scenery Display

Jeśli masz pokój bez okien, będziesz chciał sprawdzić Atmoph Window 2 Smart Wall Scenery Display. To cyfrowe okno pozwala na wybór spośród 1.000 zachwycających widoków, które możesz oglądać w trakcie dnia. Wyświetla nawet zdjęcia, które zrobiłeś z telefonu.

Yujet Surfer Jet-Powered Surfboard

Z deską surfingową Yujet Surfer Jet-Powered Surfboard będziesz mógł przejechać do 16 mil na jednym ładowaniu. I może osiągać do 25 mph, prędkość, która na pewno wywoła uśmiech na twojej twarzy. Jest doskonały do eksplorowania wody, a dzięki silnikowi elektrycznemu nie wymaga prawie żadnej konserwacji.

Pasek kontroli gestów Mudra Band Gesture Control Strap

Innym z naszych ulubionych gadżetów technologicznych przyszłości jest pasek kontroli gestów Mudra Band. Wreszcie, nie będziesz musiał zatrzymywać tego, co robisz tylko po to, aby zarządzać swoim Apple Watch. To dlatego, że ten gadżet pozwala Ci komunikować się z zegarkiem za pomocą gestów. Zgadza się: teraz możesz rozmawiać z Apple Watch za pośrednictwem sygnałów ręcznych.

Nabot AI Trainable Robot

Potrzebujesz dodatkowej pomocy w domu? Zastanów się nad kupnem robota szkoleniowego Nabot AI. Ten robot potrafi rozpoznawać przedmioty i ludzi. Może nawet zabierać przedmioty i poruszać nimi swoim ramieniem. Dodatkowo, dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi, ten robot jest doskonałym początkiem pisania kodu.

Pierścień McLEAR Ring Contactless Payment Wearable

Dokonuj bezpiecznych płatności za pomocą innego z naszych ulubionych przyszłych gadżetów, McLEAR Ring Contactless Payment Wearable. Możesz używać tego pierścionka w każdym punkcie sprzedaży, który akceptuje płatności bezdotykowe. A dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, pierścionek ten jest taki, że będziesz czuł się dumny, że masz go na dłoni.

Sony aibo Intelligent Dog Robot Pet

Tak jak prawdziwy pies, Inteligentny Pies Robot Sony aibo może powitać Cię po powrocie do domu. Możesz także trenować, karmić i programować dla niego niestandardowe akcje. Uwielbiasz, jak się porusza, drapie i kręci głową, jak prawdziwy szczeniak.

Przenośna elektrownia słoneczna Bluetti AC200

Dzięki przenośnej elektrowni słonecznej Bluetti AC 200 uzyskasz 2000 W do użytku w domu lub na zewnątrz, w kamperze i w sytuacjach awaryjnych. Dysponuje ona szeroką gamą portów: AC, DC, Type-C, USB i bezprzewodowe. Może ona również ładować do 17 urządzeń jednocześnie. Można ją ładować na pięć sposobów: AC Solar, Car, generator i kwas ołowiowy.

TAG Heuer Connected Golf Edition Titanium Smartwatch

Wymagający golfiści pokochają TAG Heuer Connected Golf Edition Titanium Smartwatch. Posiada on wbudowany GPS, który będzie śledził każdy Twój ruch, a Ty możesz połączyć się z aplikacją w celu rozszerzenia jej funkcjonalności. Analizuje on Twoje wyniki na ponad 40.000 pól golfowych na całym świecie.

Boston Dynamics Spot Intelligent Robot Dog

Jednym z najbardziej imponujących technologicznych gadżetów przyszłości jest Boston Dynamics Spot Intelligent Robot Dog. Ten pies-robot porusza się po nierównym terenie jak prawdziwy pies. Bez względu na branżę, Spot może pomóc Ci w trudnych i niebezpiecznych zadaniach.

AiT Smart One App-Controlled Desk

Zmień sposób pracy na zawsze, gdy masz AiT Smart One App-Controlled Desk. Biurko z regulacją wysokości jest łatwe do sterowania za pomocą aplikacji na smartfony. Biurko z regulacją wysokości monitoruje również, jak długo siedzisz i przypomina Ci, kiedy najlepiej jest ustawić się w pozycji stojącej.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się lista naszych ulubionych futurystycznych gadżetów technicznych. I sądzimy, że zgodzicie się z nami, że to wspaniałe, że te produkty są dostępne w tym roku. Bo czasami chcecie od razu kupić coś fajnego.