Gadżety turystyczne

#

15 Najnowszych plecaków na co dzień, które mogą przenosić wszystko

  • 6 sierpnia 2020

Nieważne, jak spędzisz dzień, potrzebujesz dobrej codziennej torby. I, na szczęście, jest szyk do wyboru. Właśnie dlatego zaokrąglamy listę najnowszych plecaków, które mogą pomieścić wszystko. Bez względu na to, czy chodzi o laptopy, aparaty fotograficzne, dokumenty czy zmianę ubrania, jesteśmy pewni, że jeden z tych plecaków będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Od kiedy zaczęliśmy wyposażać nasze plecaki, przyzwyczailiśmy się do oglądania projektów typu carry-it-all bez dedykowanych slotów do organizacji. Ale plecaki, które widzieliśmy w tym roku, są inne. Plecaki te nie tylko przenoszą ogromny ładunek, ale też pięknie organizują rzeczy. Dostajesz dedykowane sloty na telefon, notebook, laptopa i tak dalej. Ponadto, wiele z wymienionych dziś plecaków posiada inteligentne funkcje.

Weźmy na przykład Szwajcarsko-Cyryginalny Plecak Masażowy Cosmo 3.0 Design. Plecak z masażerką? Tak, dobrze to czytasz. I to nie wszystko. Istnieją plecaki, które są niezniszczalne i te, które są wyposażone w 256 konfigurowalnych kolorowych diod LED.

Więc na co czekasz? Zanurkuj teraz na bloga i wybierz swój ulubiony plecak, zanim skończą się zapasy.

Plecak PGYTECH OneMo Camera

Jeśli masz plecak PGYTECH OneMo Camera Backpack, będziesz mógł nosić wszystko w kolorze czarnym i camo. Możesz nosić go na dwa sposoby: jako plecak lub torbę na ramię, gdy wyjmiesz wbudowaną torbę. Ma nawet miejsce na drona.

Odzież podróżna Moment Torby uniwersalne Versatile Bags

Kolejną z naszych najnowszych toreb na co dzień są torby Moment Travelwear Versatile Bags. Torby te są odpowiednie na różne okazje. Naprawdę, jest nawet pojemnik i organizator.

Bluffworks BluffCube Smarter Compression Packing Cube

Podróżuj mądrzej z Bluffworks BluffCube Smarter Compression Packing Cube. Wypełnij tę kostkę wszystkimi niezbędnymi rzeczami z podróży, a następnie skompresuj ją, aby zaoszczędzić miejsce. Siatkowe boki pozwolą Ci zobaczyć wnętrze bez otwierania kostki.

Torba płócienna do plecaków na sprzęt ciężki

Twarda płócienna torba do plecaków jest jedną z naszych najnowszych toreb na co dzień, która jest również stylowa. Posiada mnóstwo kieszeni, dzięki czemu możesz mieć wszystkie niezbędne rzeczy w zasięgu ręki. Jest nawet wyściełana przegroda na laptopa.

Ortlieb Velocity 2020 Cycling Backpack

Potrzebujesz torby rowerowej do codziennych dojazdów do pracy? Będziesz chciała dostać plecak rowerowy Ortlieb Velocity 2020 Cycling Backpack. Ten plecak do codziennych dojazdów jest całkowicie wodoodporny i niezwykle trwały. Spodoba Ci się komfortowa, ergonomiczna konstrukcja.

Swissdigital Design Cosmo 3.0 Plecak do masażu

Plecak do masażu Swissdigital Design Cosmo 3.0 posiada wbudowaną ładowarkę i masażer. Opatentowany port USB wyjmuje się z paska na ramię, co zapewnia łatwy dostęp.

Stealth Smart Bags Bagaż AI

Stealth Smart Bags AI Baggage jest jednym z naszych najnowszych plecaków na co dzień, który może wysyłać powiadomienia o bezpieczeństwie Twoich bliskich, jeśli zostaniesz zaatakowany. Zintegrowany moduł Wi-Fi pozwala na podłączenie go w dowolnym momencie, gdy masz dostęp do Internetu.

Hygiene20 Smart Sanitizing Backpack

Plecak Hygiene20 Smart Sanitizing Backpack jest wyposażony w lampę UV-C, elektroniczny dozownik środka dezynfekującego i wiele więcej. Ta praktyczna lampka odkażająca UV-C zapala się automatycznie po zamknięciu torby.

Plecak MVB Life & Living Seria Torby Niezniszczalne

Plecak MVB Life & Living z serii Indestructible Bags to walizka, poduszka i urządzenie unoszące się na wodzie w jednej poręcznej torbie. Ich wodoodporna konstrukcja unosi się nawet przy pełnym obciążeniu, a do dyspozycji są cztery regulowane style w zależności od potrzeb.

Podpis VESSEL 2.0 Plus Getaway Backpack

Z plecakiem VESSEL Signature 2.0 Plus Getaway Backpack, kolejnym z naszych najnowszych plecaków na co dzień, będziesz miał miejsce na wszystko. Posiada 180 stopniowy rękaw do laptopa otwierany dla łatwego dostępu przy zabezpieczeniu oraz kieszenie na prawie wszystkie akcesoria.

Czarny, bursztynowy, wodoodporny, wodoodporny plecak Roll Top WPRT MINIMAL

Chroń swój sprzęt podczas podróży dzięki wodoodpornemu plecakowi Black Ember WPRT Roll Top. Idealny dla osób dojeżdżających do pracy w mieście, ten minimalny plecak charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i wysokiej jakości materiałami.

Odzież podróżna ERA Plecak fotograficzny Torba podróżna

Torba podróżna Travlwear ERA Backpack Photography Bag jest świetna dla każdego profesjonalisty w podróży. Jest wodoodporna i super lekka. I ma miejsce na wszystkie Twoje urządzenia elektroniczne. Z pewnością spodoba Ci się zintegrowana ładowarka USB i odporna na kradzieże konstrukcja.

Stuart & Lau Capstone Lekki, wodoodporny plecak wodoodporny

Lekki, wodoodporny plecak Stuart & Lau Capstone to kolejny z naszych najnowszych plecaków na co dzień, który zapewni Ci miejsce na wszystko. Dzięki eleganckiemu, inteligentnemu wzornictwu, ten plecak posiada kieszenie, które łatwo jest otworzyć, gdy jesteś w ruchu.

Roadwarez Cruiser Smart Cycling Backpack

Dzięki plecakowi rowerowemu Roadwarez Cruiser Smart Cycling Backpack dostaniesz 256 kolorowych diod LED z możliwością dostosowania. W ten sposób możesz sygnalizować innym, w którą stronę jedziesz o zmierzchu lub o świcie.

Bellroy Shift Backpack Work Bag

Innym z naszych najnowszych plecaków na co dzień, który płynnie przechodzi z drogi do biura, jest plecak roboczy Bellroy Shift Backpack. Torba ta charakteryzuje się czystym designem i jest wygodna do noszenia podczas jazdy na rowerze.

Mamy nadzieję, że spodobał się Państwu ten zestaw naszych najnowszych codziennych toreb. Jest tak wiele doskonałych sposobów na noszenie rzeczy codziennego użytku - niezależnie od tego, czy chodzi o organizację, trwałość, styl, czy jakąś kombinację tych trzech rzeczy.