Inteligentny dom i biuro

#

LG Tab Book Z160 Windows 8 Slider Hands on Review na targach CES 2013

  • 7 września 2022

Tab-Book Ultra Z160 to wysokiej klasy slider wprowadzony przez LG, który wyposażony jest w 11,6-calowy panel 720p IPS multi-touch. Ten konwertowalny tablet od LG jest reklamowany jako konkurent ultrabooka, choć nie posiada touchpada.

Jak sugeruje nazwa, można być w stanie odgadnąć, że urządzenia mają oferować konwertowalny współczynnik slajdów i ultra sugerują cienkość i lekkość związaną z Ultrabookiem. Jako, że jest to slider użytkownik musi nacisnąć przycisk z boku klawiatury i pociągnąć do przodu, co służy jako podstawka, aby używać karty jako Laptopa. Natomiast aby używać go jako tabletu należy jednym ruchem wcisnąć klawiaturę i wsunąć ją pod ekran. Taka konstrukcja zwiększa wagę tego ultrabooka. Porównując do wagi H160, która wynosi 1,05kg i grubości 15,9mm ten ultrabook Z160 ma wagę 1,23kg i mierzy w 19,4mm grubości. Jeśli jednak porównamy go z normalnymi laptopami to jest zdecydowanie lżejszy.

Jest wyposażony w pięciopunktowy multi-touch i jak wspomniano wcześniej 11,6-calowe wyświetlacze 720p IPS. Posiada również Intel Core i5 trzeciej generacji, podczas gdy jego rodzeństwo jest zasilane Atomem. Jest napędzany przez szybszy, trzeciej generacji (Ivy Bridge) Intel Core i5 jednostki centralnej, a ponadto mieści 8 GB pamięci RAM i większy 160 GB SSD. Ten telefon ma również łączność HDMI, z którym można podłączyć do wysokich modemów Display jak TV, gry i inne urządzenia HDMI dla większego wyświetlacza.

LG Tab Book Highlighted funkcje:

  1. Windows 8
  2. 3rd Generation Intel Core i5
  3. 11.6″ 720p IPS
  4. HDMI
  5. USB 3.0
  6. Tablet konwertowalny (niedotykowy)
ZWIĄZANE PORADY 10 Best Gmail Add-Ons i rozszerzeń, aby zwiększyć swoją produktywność w pracy

Ale ze wszystkimi możemy doświadczyć jednej poważnej wady i to jest: nie ma klawiatury touchpad, który koniecznie powinien być obecny na tabletach. I to może mieć powód braku miejsca i stąd klawiatura używane jako podstawa. ale nadal oczekuje się, aby uzyskać dobrą odpowiedź i wydają się być warte sprawdzenia, jeśli szukasz combo laptopa i tabletu. Coming w kierunku ceny: cena nie została jeszcze ogłoszona, a nie dostępność.