Inteligentny dom i biuro

#

Najlepsze prywatne kabiny domowe i gadżety dla Twojego biura domowego

  • 31 sierpnia 2020

Praca w domu jest super wygodna, ale potrzebujesz odpowiedniej konfiguracji, jeśli chcesz skutecznie oddzielić swoje życie osobiste od zawodowego. Jednym ze sposobów na to jest ustawienie jednej z tych prywatnych kabin domowych na podwórku lub w ogrodzie. Istnieje również kilka poręcznych gadżetów, które mogą ułatwić pracę w domu. Spójrz na ten posterunek, aby zobaczyć kilka wspaniałych pomysłów na swoje domowe biuro.

Praca w domu jest super wygodna, ale potrzebujesz odpowiedniej konfiguracji, jeśli chcesz oddzielić swoje życie osobiste od zawodowego. Nie wystarczy mieć biurko. Dzięki kilku markom, prywatne kabiny domowe zyskują na popularności w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Od Panasonic Komuru po Autonomiczny Zen Work Pod, istnieje wiele sposobów na stworzenie dedykowanej przestrzeni biurowej w Twoim domu i wokół niego.

Dzisiejszy blog podkreśla niektóre z tych kabin domowego biura, a także użyteczne gadżety, które mogą pomóc Ci stworzyć wymarzone miejsce pracy. Bycie produktywnym w domu stało się o wiele łatwiejsze.

Boksy domowe

Panasonic Komoru Private Home Cubicle

Pracuj prywatnie, nawet w domu, z Panasonic Komoru Private Home Cubicle. Jedna z naszych najlepszych kabin prywatnych w domu, ta przegroda biurowa zawiera biurko i przegrodę z łatwą konfiguracją. Dodatkowe funkcje pozwalają na zawieszenie akcesoriów po bokach.

Autonomiczne Zen Work Pod Outside Office

Stwórz obszar zainteresowania w domu, ale nieco oddalony od niego, z Autonomicznym Zen Work Pod Outside Office. Ten strąk biurowy daje Ci miejsce w Twoim ogrodzie, w którym możesz pracować. Projekt jest prosty, ale ściany z hartowanego szkła oferują pełne widoki.

Livit Studypod Luxury Garden Room 

Innym z naszych najlepszych prywatnych kabin domowych jest Livit Studypod Luxury Garden Room. W zestawie znajduje się duże szklane okno, dębowa podłoga laminowana, gniazdko elektryczne i cztery downlighty. Stanowi ona również świetną sypialnię dla gości.

Stacja Altwork Biurko Mechaniczne

Pracuj z pełnym potencjałem, nawet w pozycji leżącej, dzięki biurku mechanicznemu Altwork Station. Zaprojektowane z myślą o Twoim zdrowiu i komforcie, to połączenie krzesła i biurka roboczego pozwala Ci siedzieć, stać i pochylać się przez cały dzień pracy.

Home Office Gadżety

Wielofunkcyjny stojak MonitorMate ProBASE Gen2

Uzyskaj szybką transmisję danych dzięki wielofunkcyjnej podstawce MonitorMate ProBASE Gen2 Multifunctional Stand, która jest kolejnym z naszych najlepszych gadżetów. Ten stojak komputerowy posiada funkcję transmisji danych Superspeed+, pozwalającą na przesyłanie danych z prędkością do 10 Gbps.

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna typu Razer Pro

Dzięki bezprzewodowej klawiaturze mechanicznej Razer Pro Type będziesz niepowstrzymany. To dlatego, że możesz podłączyć do niej nawet cztery urządzenia jednocześnie. Dzięki niej będziesz mógł przełączać się między komputerem stacjonarnym, telewizorem i tabletem z systemem Android bez konieczności parowania.

Sidekick Always-On Video Screen

Pozostań w kontakcie ze swoim zespołem zdalnym, gdy masz ekran wideo Sidekick Always-On Video Screen. Ten ekran wideo pozwala Ci poczuć się, jakbyś naprawdę był w tym samym pomieszczeniu ze swoimi zdalnymi współpracownikami, ponieważ pozwala na stałe połączenie. Jest to doskonały gadżet na naszej liście najlepszych prywatnych kabin i gadżetów domowych.

Narzędzie TimeChi Smart Productivity Tool

Bądź skoncentrowany i skoncentrowany na zadaniu z pomocą narzędzia TimeChi Smart Productivity Tool. Ten poręczny gadżet blokuje powiadomienia i daje Ci moc timeboxingu i techniki Pomodoro. Zapobiegnie to nawet rozpraszaniu uwagi fizycznej.

LHiDS Creative MagEasy Magnetic Essentials Organizer

Uporządkuj wszystkie swoje prace za pomocą LHiDS Creative MagEasy Magnetic Essentials Organizer. Ten gadżet to przenośny, konfigurowalny sposób na uporządkowanie wszystkich artykułów biurowych i umieszczenie ich na właściwym miejscu. Jest nawet wodoodporny, co czyni go doskonałym w podróży.

DTEN Zoom for Home Remote Office

Kolejną znakomitą pozycją na naszej liście najlepszych prywatnych boksów i gadżetów jest DTEN Zoom for Home Remote Office. Jest to praktyczne i wygodne połączenie tabletu z laptopem. Dodatkowo, ekran dotykowy ma dokładnie to, czego potrzebujesz do pracy z zespołem.

Przenośny monitor z ekranem dotykowym przy biurku

Dzięki przenośnemu monitorowi dotykowemu Desklab Portable Touchscreen Monitor uzyskasz wszystkie niezbędne informacje techniczne w jednym urządzeniu. Jest to lekki, przenośny monitor 4K, który jest wyposażony w klucze sprzętowe, ładowarkę, wbudowane głośniki i wiele więcej.

FluidStance Tablica Równowagi Poziomów dla Biur Stałych

Zabawną pozycją w naszym zestawie najlepszych boksów i gadżetów w domach prywatnych jest FluidStance The Level Balance Board na biurka stojące. Nie sposób nie być w dobrym nastroju, gdy mięśnie angażują się w subtelny ruch na gadżecie, który wygląda bardziej jak wyposażenie placu zabaw niż meble biurowe.

Samsung Minimal Space Monitor

Monitor Samsung Minimal Space Monitor utrzymuje Twoją przestrzeń roboczą w czystości i porządku, ponieważ jest wolny od kabli i zajmuje niewiele miejsca. A kiedy skończysz z nim pracować, monitor schowa się płasko przy ścianie.

Kostka zasilająca USB BESTEK z możliwością montażu

Dzięki kostce zasilającej USB BESTEK Mountable Power Strip Cube będziesz miał każdy port potrzebny do swojego domowego biura. Ten nowoczesny gadżet w kształcie sześcianu ma trzy różne gniazda po bokach dla laptopa i większych urządzeń. A na górze znajdują się trzy porty USB oraz port USB-C.

Mały przenośny dysk SSD PhotonDisk 

Dzięki przenośnemu dyskowi SSD PhotonDisk Tiny Portable SSD uzyskasz szybki transfer danych. Ten fajny artykuł z naszej listy najlepszych prywatnych kabin domowych i gadżetów oferuje maksymalną prędkość transferu danych 540 Mb/s. A dzięki ochronie szyfrowania plików i uwierzytelnianiu hasłem dane pozostaną Twoje, nawet jeśli zgubisz ten dysk SSD.

Spójrzmy prawdzie w oczy, nie zawsze jest łatwo oddzielić swoje życie osobiste od zawodowego, kiedy pracujesz w domu. Ale te prywatne kabiny domowe i gadżety dla domowego biura na pewno mogą pomóc.