Inteligentny dom i biuro

#

7-calowy Coby Kyros Android Ice Cream Sandwich Tablet Hands on Review na CES 2013

  • 16 września 2022

Amerykański producent elektroniki Coby wypuszcza budżetowe tablety z systemem Android - Kyros MID 7065-8 . Coby conitunes swój trend do wprowadzenia niskobudżetowych tabletów i MID 7065-8 jest jednym dodatkowym do swoich niskobudżetowych tabletów. Nowy 7-calowy tablet Coby MID7065 działa pod kontrolą systemu Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich) i kosztuje zaledwie 129,99 dolarów, ale największą nowością jest to, że jest również certyfikowany przez Google, co oznacza, że ma dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play.

Kyros MID 7065-8 to 7-calowy telefon typu Tablet, który wyposażony jest w wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1024*600, gdzie ekran jest dotykowy Capacitive . Ten telefon jest obsługiwany przez system Android 4.0.4 i.e Ice cream Sandwich i działa na 1,2 GHz A9 Dual Core procesor. To nie ma żadnego aparatu z tyłu, ale dostał aparat VGA z 0,3 MegaPixel dla czatu wideo. Obsługuje również usługę bluetooth z bluetooth 2.1 dla bezprzewodowej łączności i strumieniowania.

Pochodzi z 8 GB pamięci wewnętrznej, z których tylko 5,95 GB jest zajęty przez system operacyjny i aplikacji, takich jak Skype, mapy Google, gry (Ninja owoców, Temple run) i mają tylko 2,05 GB dostępne do użytku. Ale jest on wyposażony w gniazdo microSDHC, które umożliwia rozszerzenie pamięci do 32GB. I ma 1GB RAM dla płynnej wielozadaniowości, z których 453MB jest wolny do użytku natomiast 547MB jest już używany przez system operacyjny i aplikacji.

Ten telefon obsługuje wielozadaniowość i może obsługiwać 5 punktów multi touch. Jak ten telefon jest Google-certyfikat może pozwolić na pełny dostęp do Google Play, jak również aplikacje Google, w tym Chrome, Gmail, Google Maps, Youtube i wiele innych. Ten tablet dostał prosty interfejs, że zwykle Android telefony i tablety wygląda jak. Zapewnia także łączność HDMI (High-Definition Multimedia Interface), za pomocą której można podłączyć cyfrowe źródła audio/wideo - takie jak HD TV provider boxes, Blue-ray Disc players, komputery osobiste (PC), konsole do gier wideo (takie jak PlayStation 3 i niektóre modele Xbox 360) oraz odbiorniki AV.

WIELE WSKAZÓWEK 10 najlepszych cech systemu Windows 11, dla których warto go uaktualnić

Dostał niską gęstość pikseli i trzeba iść na kompromis w sprawie wyświetlacza, jak nie tak jasne, ale ogólny wyświetlacz jest stosunkowo dobry i jak również zapewnić łączność HDMI można użyć tego telefonu i poprawić jakość wyświetlania poprzez podłączenie tabletu z telewizorem. Ten tablet ma być dostępny w sprzedaży od lutego i może pochodzić z tagiem ceny $149.00.

Hands on Review of Coby 7 Inch Android Tablet

Już wkrótce...