Inteligentny dom i biuro

#

HCL wygrywa kontrakt na 14,000 laptopów dla studentów inżynierii dla CHiPS

  • 25 grudnia 2022

HCL Infosystems z dumą ogłosił, że wygrał kontrakt na dostarczenie 14.000 laptopów za darmo do inżynierii w ostatnim roku i studentów medycyny w Chhattisgarh, kontrakt został podany do nich przez Chhattisgarh Infotech i Biotech Promotion Society (CHiPS). Wszystkie te inżynieria studenci i medyczne studenci będą częścią rządowych wspomaganych kolegiów, które będą częścią tego programu bezpłatnej dystrybucji laptopów.

Całkowity zapas laptopów będzie 14,000 i będzie miał Intel Dual Core procesor z 2GB RAM DDR3 i 500 GB twardy dysk, oprócz tego żaden inny szczegół został wymieniony. Oczywiście te kolegium rządowe nie są w pobliżu miast, a zatem dla obsługi wniosku o usługi związane z tych laptopów będą one ustanowienie nowych centrów usług w tych okręgach dla tych laptopów.

Projekt ten został nazwany jako Yuva Suchna Kranti Yojna i od teraz ten pierwszy krok podjęty przez rząd Chhattisgarh jest pierwszą fazą tego projektu. Głównym powodem wygrania tego projektu jest posiadanie jednej z największych baz instalacyjnych laptopów przez HCL i mają 1 Biuro Regionalne z 7 biur lokalizacji, które obejmuje cały stan z pomocą ponad 70 inżynierów.

Nie otrzymaliśmy informacji o dacie, do której te laptopy zostaną dostarczone, ale to będzie zrobione wkrótce, jak ten program jest dla studentów, którzy będą realizować swój ostatni rok w 2013. Będziemy aktualizować z dokładnym info o tych laptopów raz są ujawnione.

WSKAZÓWKA Jak przechowywać świadectwo szczepienia w Google Pay