Inteligentny dom i biuro

#

Najfajniejsze projekty produktów dla inteligentnego domu, które musisz zobaczyć

  • 14 sierpnia 2020

​Każdy kocha produkt techniczny o fajnym wzornictwie. Ponieważ, bądźmy szczerzy, jeśli masz zamiar dodać gadżet do swojego domu lub miejsca pracy, chcesz, aby dodał on Twojego stylu, a nie go odebrał. Tak więc dziś podsumowujemy niektóre z najfajniejszych projektów inteligentnych produktów, które musisz zobaczyć. Sprawdź je, aby dowiedzieć się, jakie są najnowsze pomysły na włączenie technologii do Twojego życia.

Zawsze lubiliśmy innowacyjne projekty. To właśnie to sprawiło, że w 2012 roku rozpoczęliśmy Gadget Flow. Jeśli więc natkniesz się na kategorię Unique Designs lub Never Seen Before, przyjrzysz się naszym ulubionym projektom. Uwielbiamy produkty, które łączą w sobie technologię i wzornictwo w sposób, który ułatwia nam życie, jednocześnie wyglądając pięknie.

To właśnie robią produkty na dzisiejszym blogu. Są to jedne z najfajniejszych projektów inteligentnych produktów, które możesz dodać do swojego życia. Istnieją tutaj pewne koncepcje, które nie są teraz technicznie dostępne, ale zawsze możesz mieć jakieś dodatkowe innowacje w swoim życiu, prawda?

Stylowy oczyszczacz powietrza Löv

Stylowy Oczyszczacz Powietrza Löv czerpie swój projekt z natury. Inspirują go liście, kamienie i falujące wzgórza, nadając mu niepowtarzalny wygląd. W rzeczywistości, ten kompaktowy oczyszczacz powietrza może pracować w czterech różnych pozycjach, zapewniając doskonałą wszechstronność. To urządzenie domowe oczyści Twój dom i jednocześnie poprawi jego estetykę.

IKEA FYRTUR Smart Window Blinds

Łatwo kontroluj ilość światła, które dociera do Twojego pokoju dzięki inteligentnej żaluzji okiennej IKEA FYRTUR. Rolety te posiadają pilot zdalnego sterowania i smartfon, dzięki czemu możesz je wygodnie obsługiwać w wolnym czasie. Alternatywnie, możesz użyć Google Assistant, Alexa i HomeKit dla większej wygody. To akcesorium domowe posiada wyjmowany akumulator, dzięki czemu nie musisz się martwić o okablowanie.

Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition Clear TV

Dzięki zastosowaniu wyświetlacza typu edge-to-edge, czysty telewizor Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition przenosi oglądanie filmów na wyższy poziom. Jest całkowicie samoświetlony i sprawia wrażenie, jakby obrazy były zawieszone w powietrzu. Po wyłączeniu telewizora wygląda on jak kawałek szkła, tworząc w salonie niepowtarzalny wzór.

Okno Atmoph 2 Smart Wall Scenery Display

Jeśli jesteś zmęczony oglądaniem tego samego środowiska z domu, rozwiązaniem jest Atmoph Window 2 Smart Wall Scenery Display. Oferuje on 1000 widoków, dzięki czemu możesz cieszyć się nowym widokiem z okna lub stworzyć realistyczną scenę, jeśli obecnie jej nie masz. Ten wybór zawiera obrazy i filmy, a nawet jest wyposażony w audio.

Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker

Głośnik Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker odtwarza muzykę na głos i ładuje urządzenie. W rzeczywistości może on szybko naładować iPhone'a o mocy 7,5 W, telefon Samsung o mocy 9 W, a urządzenie Google o mocy 10 W. Ten inteligentny głośnik reaguje również na komendy głosowe Google Assistant, dzięki czemu można nim łatwo sterować bez użycia rąk.

POLYGON Light Magnetic Light Lighting Tiles

Te magnetyczne płytki oświetleniowe POLYGON Light to projekt architektoniczny, który w wygodny sposób zamienia się w źródło światła. Płytki są projektowane z możliwością sterowania dotykowego. W szczególności, do włączania każdego panelu można użyć dowolnej części korpusu. Ta lekka konstrukcja pozwala również na budowanie dowolnych kształtów w dowolnym kierunku.

Magico M9 Głośnik z włókna węglowego

Zminimalizuj wibracje obudowy dzięki głośnikowi z włókna węglowego Magico M9 Carbon Fiber. Jest to pierwszy głośnik, w którym zastosowano włókno węglowe na wewnętrznej i zewnętrznej powłoce, co pomaga zmniejszyć jego ogólną wagę. Materiał ten czyni go również bardzo trwałym i poprawia jego jakość dźwięku.

Wentylator oczyszczający Dyson Pure Cool DP04

Szukasz najfajniejszych projektów produktów dla inteligentnego domu, które poprawią również Twoje zdrowie? W takim razie polecamy wentylator oczyszczający Dyson Pure Cool DP04. Jest on wyposażony w inteligentne czujniki, które informują o poziomach jakości powietrza na wyświetlaczu LCD, w tym dwutlenku azotu. W rzeczywistości jest on również wyposażony w filtr HEPA 360º, który wychwytuje 99,97% alergenów.

Harman Kardon Aura Studio 3 Ambient Lighting Speaker

Słuchaj muzyki, tworząc spokojne środowisko dzięki głośnikowi Harman Kardon Aura Studio 3 Ambient Lighting Speaker. Głośnik ten emituje dźwięk w zakresie 360 stopni, wypełniając pomieszczenie dźwiękiem. Wytwarza również elegancki efekt oświetlenia, zapewniając spokojne otoczenie, które pomaga się zrelaksować.

Wyświetlacz ścienny z inteligentną ramką Lenovo do montażu na ścianie

Wyświetlacz Lenovo Smart Frame Photo Display montowany na ścianie to kolejny z najfajniejszych projektów inteligentnych produktów dla domu, jakie można kupić. Umożliwia on tworzenie pokazów slajdów z ulubionych zdjęć i prezentowanie ich na ścianie. Zintegruj 21,5-calowy ekran z Google Photos, aby wygodnie wyświetlać swoje najlepsze zdjęcia rodzinne. Automatycznie dostosuje nawet oświetlenie do jasności pomieszczenia.

Sonos Arc Premium Smart Soundbar

Odbieraj realistyczny dźwięk za pomocą Sonos Arc Premium Smart Soundbar. Odpowiada on na polecenia głosowe Amazon Alexa i Google Assistant, dzięki czemu można go łatwo zintegrować z konfiguracją inteligentnego domu. Zanurz się w kinowych doświadczeniach z domu.

Lustro Yves Béhar FORME Life Connected Fitness Mirror

Przekształć lustro w system fitness za pomocą Yves Béhar FORME Life Connected Fitness Mirror. Jest to jeden z najfajniejszych projektów inteligentnych produktów dla entuzjastów fitness, ponieważ pozwala na uwolnienie potu z domu. Jego ukryty system oporowy symuluje wagę, dzięki czemu możesz pchać, ciągnąć i podnosić, co pozwala na energiczny trening.

Domowy oczyszczacz powietrza Molekule

Zdezynfekuj swój dom za pomocą oczyszczacza powietrza w domu Molekule. Urządzenie to usuwa zanieczyszczenia i alergeny, zapewniając czystsze powietrze w każdym pomieszczeniu. W rzeczywistości usuwa nawet cząsteczki tysiące razy mniejsze od tradycyjnego limitu HEPA.

Vifa Stockholm 2.0 Głośnik montowany na ścianie

Głośnik naścienny Vifa Stockholm 2.0 do montażu na ścianie integruje się z innymi urządzeniami Vifa, umożliwiając współpracę. W rzeczywistości stworzenie całego systemu nagłośnienia jest łatwe dzięki temu głośnikowi ściennemu, który jest elementem składowym zestawień w każdym pomieszczeniu. Po zainstalowaniu, przesyła on muzykę przez Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi Direct i DLNA.

Lexon Oblio Sanitizing Ładowarka bezprzewodowa

Wyczyść i naładuj telefon w tym samym czasie za pomocą ładowarki bezprzewodowej Lexon Oblio Sanitizing. Jest to jeden z najfajniejszych projektów produktów dla inteligentnego domu, które utrzymują Twoje codzienne urządzenie w czystości i są bezpieczne w użyciu. Wykorzystuje technologię UV LED do usuwania zarazków i brudu z Twojego smartfonu. Dostaniesz również bardzo potrzebne zerwanie z telefonem poza zasięgiem wzroku i umysłu.

Koncepcje

Termostat Slide Minimalistyczny

Kontroluj temperaturę w swoim domu w prosty sposób za pomocą termostatu Slide Minimalist. Jego przesuwna konstrukcja i czytelny wyświetlacz sprawiają, że regulacja ogrzewania jest łatwa dla użytkownika. Wystarczy przesunąć suwak, gdy chcesz włączyć lub wyłączyć ogrzewanie. Ponadto, urządzenie to zmodernizuje Twój dom.

Gniazdo Google Nest Home Smart Speaker

Głośnik Google Nest Home Smart Speaker jest stylowy i dostępny w trzech kolorach. Jego miękkie, zaokrąglone krawędzie sprawiają, że jest kompatybilny ze wszystkimi dekorami, a jednocześnie praktyczny do postawienia na stole. Odtwarzaj głośno i wyraźnie swoje ulubione utwory w doskonałej jakości dźwięku, niezależnie od tego, czy chcesz się zabawić, czy zrelaksować.

Krzesło biurowe z blokadą sygnału na siedzeniu w trybie offline

Wyjście strefowe i odłączenie od sieci Wi-Fi za pomocą fotela biurowego z blokadą sygnału offline. W czasach, gdy trzeba się rozłączyć, posiadanie telefonu i Internetu tak łatwo dostępnego może uniemożliwić relaks. Na szczęście jest to jeden z najfajniejszych projektów produktów dla inteligentnego domu, który zapewni Ci spokój i ciszę. Ma kieszeń, aby ukryć swój smartfon, a nawet blokuje sygnały Wi-Fi, więc nie ma pokusy. Zamiast tego poświęć trochę czasu na relaks.

CareDot Przycisk alarmowy Oversized Emergency Button

Przycisk alarmowy CareDot Oversized Emergency Button jest wyposażony w duży panel SOS, który umożliwia wezwanie pomocy w razie potrzeby. Ten centralny przycisk alarmowy powiadamia o przybyciu pomocy do Ciebie. Zawiera on nawet przycisk nie będący przyciskiem alarmowym dla sytuacji, gdy potrzebujesz pomocy bez opieki medycznej.

Stół Objet Wielofunkcyjny stolik nocny

Stolik nocny Objet Multipurpose Bedside Table to wielofunkcyjny stolik nocny typu all-in-one, który zawiera głośnik, bezprzewodową ładowarkę, lampę i miejsce do przechowywania. W rzeczywistości, ten stolik nocny ułatwia chwytanie telefonu rano, gdy opierasz go na bezprzewodowym panelu ładowania. Jest to świetny zakup, jeśli masz trudności z zasypianiem, ponieważ głośnik gra na białym tle.

Te codzienne przedmioty są praktyczne i imponujące; jest coś dla każdego zastosowania i stylu. Ułatw sobie życie dzięki domowym gadżetom, które pozwolą Ci pozbyć się stresu lub spędzić trochę wolnego czasu z rodziną.