Inteligentny dom i biuro

#

Gionee L800 z 30 dni czas rozładowania na Stand By w Rs. 2,599 INR

  • 7 grudnia 2022

Jesteśmy tu ponownie, aby porozmawiać o telefonie o nazwie Gionee L800, który został wydany na rynku przez Gionee i pozwól mi powiedzieć, że to nie jest po prostu inny smartfon Android, który ma funkcję ekranu dotykowego osadzone na nim. Ten telefon jest inny lub powinienem powiedzieć, że jest wśród jednego z najstarszych stylów telefonicznych, które kiedyś mieć w kieszeni z zestawem 9 klawiszy twardych. Ten telefon komórkowy został nazwany jako Gionee L800 i jak Asha 105 ma wielką baterię zapasową więc po naładowaniu będzie czuwać przez 30 dni i to jest to, co Gionee twierdzi dla tego telefonu.

Cena tego telefonu jest dość ekonomiczne, które jest 2.599 INR i nie ma Android OS, więc ma Java oparty system operacyjny, który będzie miał wszystkie słynne i najczęściej używane sieci społecznych i IM aplikacji zainstalowanych na nim jak Facebook, Twitter, Yahoo Messenger, Cricket, Opera Mini (przeglądarka) i inne. Gionee L800 będzie w stanie przechowywać 1000 kontaktów w jednej pamięci książki telefonicznej i 500 wiadomości w swojej pamięci.

Jeśli telefon jest kupiony to będzie niektóre z etui dostępne wewnątrz pudełka i oprócz wszystkich wspólnych przycisków, które będzie zobaczyć na tych twardych telefonów przycisków będzie miał przycisk o nazwie bezczynności przycisk, który będzie specjalnie dedykowane do odblokowania urządzenia. Całkowita siła pamięci, której część została omówiona powyżej będzie 128MB+64MB. Wytrzymałość baterii, która zapewnia mu kopię zapasową na 30 dni jest 3000mAh, które zwykle widzimy w tabletach z ekranem 7 cali i obsługujących potężne procesory z systemem Android OS na ich pokładzie, ale dla takiego małego telefonu z ograniczonymi funkcjami oczekujemy, że zapewni to bardzo wygodną kopię zapasową baterii do tych telefonów.

RELATED TIP 5 Ways to Fix "We're sorry, but something went wrong" Issue on Instagram Reels