Inteligentny dom i biuro

#

Najfajniejsze deski surfingowe i gadżety plażowe, aby jak najlepiej wykorzystać lato

  • 14 września 2020

Czytanie książki, gdy leżysz na piasku obok rozbijających się fal, to świetny sposób na spędzenie letnich wakacji. Ale jeśli Twój pomysł na wyjazd na plażę wiąże się z czymś bardziej śmiałym, będziesz chciał zainwestować w jakiś fajny gadżet lub dwa. A my mamy dla ciebie kilka dobrych gadżetów. Sprawdź te słodkie deski surfingowe i sprzęt plażowy, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać czas na wodzie tego lata.

Jeśli chodzi o plażowe gadżety i akcesoria, zawsze marzy nam się coś wielkiego. Latające deski wodne i jacht, którym jeździłby James Bond, sprawiają, że czujemy się szczęśliwi. Dość zaskakująco, te gadżety i akcesoria są prawdziwe! Po co więc trzymać się nudnych plażowych rzeczy, skoro można cieszyć się niekonwencjonalnymi?

Ta runda podkreśla jedne z najfajniejszych desek surfingowych i gadżetów plażowych, które można chwycić za dodatkową uwagę. A czy wspomnieliśmy, że jest tam też nadmuchiwany namiot tratwowy? Sprawdźcie go sami i wybierzcie najlepszy gadżet plażowy, który wam odpowiada.

Surfboardy
Yujet Surfer Jet-Powered Surfboard
Silnik na desce surfingowej Yujet Surfer Jet-Powered Surfboard pozwoli Ci przejechać do 16 mil na jednym ładowaniu. W rzeczywistości, ten plażowy gadżet może również zabrać Cię w porywające 25 mph nad wodą. Co więcej, jego silnik elektryczny nie wymaga prawie żadnej konserwacji. Możesz więc cieszyć się czasem spędzonym w wodzie, bez obaw.

Pneumatyczna elektryczna deska surfingowa Lampuga Air
Bawcie się dobrze w wodzie, bez względu na poziom doświadczenia, dzięki elektrycznej nadmuchiwanej płycie Surfingowej Lampuga Air. Nawet początkujący mogą cieszyć się czasem na tej nadmuchiwanej desce. Bateria elektryczna dostarcza 10kW mocy do deski i może wytrzymać około 45 minut jazdy. Co więcej, ten plażowy gadżet łatwo jest zabrać ze sobą, ponieważ po opróżnieniu jest kompaktowy.

Liteboard eFoil Flying Water Board
Fliteboard eFoil Flying Water Board może przenieść Cię do 28 mil na godzinę (lub 45 kilometrów na godzinę). Ten plażowy gadżet pozwoli ci latać nad wodą zamiast na niej, a ty będziesz mógł wyrzeźbić się w morzu tak samo jak na desce surfingowej. Co najlepsze, Fliteboard może latać przez 90 minut za pełną opłatą.

Płyta surfingowa z włókna węglowego RÄVIK Electric Carbon Fiber Awake
Baw się lepiej niż kiedykolwiek w wodzie dzięki desce Awake RÄVIK Electric Carbon Fiber Surfboard. Dzięki korpusowi z włókna węglowego, ta deska surfingowa może osiągać maksymalne prędkości 56 km/h, co daje pożądany pośpiech adrenaliny. Ta deska jest również wytrzymała i może wytrzymać ostre uderzenia. Komórki litowo-jonowe dają 40 minut mieszanej jazdy.

Akcesoria do przenoszenia sprzętu
MIGRA Surfboard Bag for Adventurers
Z MIGRA Surfboard Bag for Adventurers, będziesz chciał podróżować i odkrywać więcej, mając u boku swoją deskę. Ten plażowy gadżet zapewni Twojej desce dodatkową ochronę wraz z funkcjami, które sprawią, że będzie ona wygodniejsza w transporcie. Spodoba Ci się zewnętrzny system nośny, który z łatwością pomieści kombinezon mokry i inne rodzaje sprzętu. A dwanaście wielozadaniowych pierścieni na krawędziach torby pozwala na wyważone przenoszenie lub wiązanie torby w razie potrzeby.

LOCKRACK Zamykany na wodę Regał dachowy dla jednostek pływających
Chroń swój sprzęt surfingowy i samochód za pomocą LOCKRACK Lockocked Watercraft Roof Rack. Ten bagażnik dachowy jest wyposażony w wytrzymałą wyściółkę i jest dostępny w różnych rozmiarach, aby pomieścić deskę surfingową, kajak, kajak i wiele innych. Co więcej, bagażnik LOCKRACK jest super bezpieczny. Możesz zablokować gumowane pręty, dzięki czemu Twój sprzęt do sportów wodnych będzie bezpieczny gdziekolwiek jesteś.

Inne Beach Gadżety
Geneinno S2 Przenośny skuter morski
Odkryj jeszcze głębiej pod wodą dzięki przenośnemu skuterowi morskiemu Geneinno S2. Lekki i przenośny, ten inteligentny skuter morski posiada również inteligentne monitorowanie aplikacji i kompatybilność z GoPro. Jeśli jednak nie posiadasz GoPro, możesz zamiast niego dołączyć światełko. Urządzenie jest wyposażone w bezszczotkowe silniki o mocy 350 W i pozwala na rejsy do 2,7 mili na godzinę.

Namiot SmithFly Shoal Shoal Inflatable Raft Tratwa
Namiot SmithFly Shoal Shoal Tratwa to tratwa, która pozwoli ci spać na wodzie. Ten wyjątkowy namiot nie posiada tyczek i jest całkowicie nadmuchiwany, co ułatwia jego ustawienie. Dodatkowo, ten plażowy gadżet jest bardzo wytrzymały, materiał namiotu jest wodoodporny, a #8 suwaków wytrzymuje te elementy.

Rowery Red Shark Enjoy Inflatable Stand-up Paddleboard
Rowery Red Shark Enjoy Inflatable Stand-up Paddleboard to pozycja, o której ostatnio wspominaliśmy, ale jest to absolutna konieczność na tej liście. Ten innowacyjny plażowy gadżet jest wyposażony w pedały do ruchu i nie wymaga wiosłowania. Z miejscem dla dwóch osób plus dla siebie, wbudowany system rowerowy to świetny sposób, aby cieszyć się plażą z rodziną.

NEMO Portable Dive System firmy BLU3
Odkryj więcej oceanu dzięki systemowi NEMO Portable Dive System firmy BLU3. Dzięki temu urządzeniu możesz nurkować poza powierzchnią i pozostać pod wodą dłużej. Jego kompaktowa i lekka konstrukcja sprawia, że NEMO to system do nurkowania, który może obsłużyć dziesięć stóp nurkowania. Co więcej, ten gadżet zachowuje żywotność baterii, śledząc Twoje wzorce oddechowe.

Oru Kayak Beach LT Przenośny składany kajak
Teraz możesz pływać kajakiem nawet jeśli nie masz miejsca na przechowywanie łodzi z Oru Kayak Beach LT Portable Folding Kayak. Zainspirowane projekty origami, ta składana łódka zajmuje tylko trzy minuty, aby złożyć swoje małe pudełko. Jej materiał do dwuwarstwowego polipropylenu, a waży zaledwie 26 funtów. Co najlepsze, jego mały, składany kształt oznacza, że można go zapakować do bagażnika, wędrować z nim i wiele więcej.

Więc, czy któryś z tych fajnych desek surfingowych i plażowych gadżetów uderzył w twoją fantazję? Ja lubię składany kajak, bo jest super przenośny.