Inteligentny dom i biuro

#

Inteligentny przewodnik po gadżetach na dobranoc dla lepszego snu w nocy

  • 18 sierpnia 2020

Wszyscy chcemy lepszego snu, ale zdobycie go może być wyzwaniem. Dlatego właśnie przedstawiamy Państwu kilka najnowszych sposobów, aby uderzyć w siano w naszym przewodniku inteligentnych gadżetów sypialnianych. To są jedne z najnowszych, zaawansowanych technologicznie sposobów na uzyskanie lepszego snu, każdej nocy.

Nieważne, ile chcesz zrobić w ciągu dnia, zły sen może zrujnować nawet najlepsze plany. Dzięki konfiguracji pracy domowej i zwiększonemu czasowi wyświetlania na ekranie, uzyskanie dobrego snu stało się dużym problemem dla współczesnego pokolenia. Dzięki inteligentnym gadżetom do sypialni, możesz cieszyć się bardziej spokojnym snem. I to jest właśnie temat, który poruszamy dzisiaj w naszym przewodniku po inteligentnych gadżetach do sypialni.

Od inteligentnych tropicieli snu do inteligentnych świec medytacyjnych, ta lista 21 inteligentnych gadżetów sypialnianych podniesie twój sen zdrowie i pomoże twój mózgowi relaksować się dla jeszcze bardziej produktywnych dni naprzód.

Akcesoria do łóżek inteligentnych

ZEREMA AI Height-Adjusting Pillow

Kontrola chrapania raz na zawsze z poduszką ZEREMA AI Height-Adjusting Pillow. Ta regulowana poduszka zapewnia odpowiednie podparcie szyi, monitoruje twój sen i pomaga ci przestać chrapać, zmieniając jego wysokość podczas snu.

Materac Casper Wave Hybrydowy Materac Wyściełanie łóżka

Uzyskaj efekt chłodzenia, gdy masz materac Casper Wave Hybrid Cushioning łóżko materac. Jest to jeden z naszych inteligentnych gadżetów na dobranoc, który pomaga uciec gorącemu powietrzu z łóżka wraz z żelem chłodzącym, który zapewni Ci odświeżenie przez całą noc.

Tempur-Pedic TEMPUR-Cloud Pillow Soft Cushion

O wiele łatwiej będzie zasnąć - i tak pozostać - z Tempur-Pedic TEMPUR-Cloud Pillow Soft Cushion. Poduszka ta łatwo się skompresuje i zmniejszy bóle i bóle następnego dnia.

bFan Air Cooling Bed Fan

Chłodzenie powietrza w twoim łóżku dla lepszego snu dzięki wentylatorowi bFan Air Cooling Bed Fan. Ten pora snu gadżet rusza się gorące powietrze z dala od twojego ciała i z twój łóżka, i wtedy ono zastępuje je z zimnym powietrzem.

Poduszka chłodząca Moona Active Cooling Pillow Pad

Zachowaj chłód przez całą noc z Moona Active Cooling Pillow Pad. Jeśli będziesz spać trochę za ciepło, to aktywny system termoregulacji poduszki zapewni Ci chłód przez całą noc. Aplikacja może śledzić Twój sen i kontrolować urządzenie.

Lampy inteligentne

Hatch Rest+ Wi-Fi Night-Light

Kolejną świetną pozycją w naszym przewodniku inteligentnych gadżetów sypialnianych jest Hatch Rest+ Wi-Fi Night-Light. Jest to inteligentna lampa, która pomaga dzieciom zasnąć. Jest to światło, monitor, budzik i głośnik w jednym. Twoje dziecko pokocha szereg opcji oświetlenia otoczenia i programów do snu.

Casper Glow Smart Sleeping Light

Szybciej zasypiasz z Casper Glow Smart Sleeping Light. To inteligentne światło pomaga Twojemu ciału nawinąć się pod koniec dnia, w naturalny sposób, z delikatnym i ciepłym światłem, które stopniowo przyciemnia się.

LXORY Bezprzewodowa lampa ładująca

Bezprzewodowa lampa ładująca LXORY to element naszego przewodnika po inteligentnych gadżetach do sypialni, który doda mocy Twojemu urządzeniu i światła w Twoim pokoju. Podświetl swój pokój kolorowym światłem LED, a Qi pad pozwoli Ci naładować telefon bez nieporządanych kabli.

Philips HF3520 Budzik z budzikiem HF3520

Obudź się w naturalny sposób dzięki zegarowi Philips HF3520 Wake-Up Light Alarm Clock, kolejnej świetnej pozycji w naszym przewodniku po inteligentnych gadżetach do sypialni. Ta inteligentna lampa posiada 20 ustawień jasności, które symulują wschód słońca i pomagają delikatniej się obudzić.

iHome Zenergy Medytacyjna świeca terapeutyczna

Zwolnij i zrelaksuj się w domu dzięki świecy iHome Zenergy Meditative Therapy Candle. Ta bezpłomienna świeca dodaje ciepła i przytulności do każdej przestrzeni i oferuje efekty medytacyjnego oświetlenia i terapii snu. Ponadto, pomoże Ci ona w szybszym odpływie cztero-osiem jogicznym sposobem oddychania.

System spania All-in-One Restore Hatch Restore

Znajdź swoją najlepszą rutynę snu z tym unikalnym elementem w naszym przewodniku po inteligentnych gadżetach sypialnianych, Hatch Restore All-in-One Sleep System. Ten gadżet do spania łączy w sobie światło do czytania, kojące dźwięki i alarm świetlny. To mniej stresujący sposób na obudzenie się i ułatwienie poranków.

Sanitariaty sypialne i urządzenia śledzące

Ebb Therapeutics ComfortBand Sleep Eye Mask

Bardziej spokojny sen z Ebb Therapeutics ComfortBand Sleep Eye Mask. Ta maska pod oczy posiada regulację temperatury, dzięki czemu możesz ustawić ciepłą temperaturę, aby odpocząć podczas snu. Miej ją obniżoną, aby ochłodzić się rano, abyś mógł się obudzić czując się odświeżony.

Klova ZPatch Sleeping Patch

Klova ZPatch Sleeping Patch to wzmacniacz snu w naszym przewodniku inteligentnych gadżetów do sypialni, który wykorzystuje naturalne składniki, aby pomóc Ci odpocząć. Wystarczy odkleić plecy i na godzinę lub dwie przed snem nałożyć na skórę tę naklejkę pobudzającą do odpoczynku.

Dohm Classic Natural Sound Machine

Lepiej się wyspać z Dohm Classic Natural Sound Machine. Dzięki wykorzystaniu dźwięku z wentylatorów, ta maszyna do snu może pomóc Ci szybciej i łatwiej zejść z wody. Może również pomóc Ci się skoncentrować i zablokować inne dźwięki.

Muza S Czujnik Mózgu Pałąk na głowę

Medytuj lepiej i łatwiej z opaską Muse S Brain Sensing Headband. Ten gadżet snu daje w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat tętna, oddechu i ruchów ciała. Otrzymasz również kojące wskazówki głosowe podczas wsparcia Go-To-Sleep.

Smart Alarmy

Loftie Budzik przy łóżku

Zerwij z alarmem w smartfonie, gdy masz budzik przy łóżku Loftie. Ten inteligentny alarm znajduje się w naszym przewodniku po inteligentnych gadżetach do sypialni, ponieważ zawiera on oświetlenie nocne, dwufazowy alarm, przyciemniany wyświetlacz i niestandardowe treści, które możesz odtwarzać bezpośrednio na urządzeniu.

Vobot Smart Bedside Alarm Clock

Dzięki Vobot Smart Bedside Alarm Clock ułatwisz sobie dzień od momentu, gdy wstaniesz rano. Zintegrowany z systemem Alexa, pozwala sprawdzić wszystko, co dzieje się w Twoim łóżku, w tym Twój inteligentny dom. Zegar AI, który odtwarza relaksujące dźwięki.

Anker Soundcore Wakey Wireless Charging Alarm Clock

Obudź się w nowy sposób z Anker Soundcore Wakey Wireless Charging Alarm Clock. Ten gadżet może zająć się zadaniami, które zazwyczaj wykonujesz po przebudzeniu, np. ładowaniem telefonu. Dodatkowo, pokochasz funkcje białego szumu, które szybko wyślą Cię do krainy snów.

SensorWake Budzik węchowy

Twoje ranki będą szczęśliwsze, gdy będziesz miał budzik sensoryczny, ponieważ wypełni Twój pokój ulubionym zapachem. Wybieraj spośród aromatów takich jak rogaliki, czekolada, mięta pieprzowa, espresso i innych.

Wystrój sypialni

Sobro Smart Side Table

Wbudowana szuflada chłodziarki pozwala na przechowywanie przekąsek i napojów o północy, gdy masz do dyspozycji inteligentny stolik boczny Sobro. Ten chłodny stolik nocny ma nowoczesny design i inteligentne funkcje, takie jak bezprzewodowa ładowarka, cztery porty USB i dwa gniazda.

Bang & Olufsen Beosound Balance Elegancki głośnik

Ten gadżet w naszym przewodniku inteligentnych gadżetów sypialnianych, Bang & Olufsen Beosound Balance Elegant Speaker, łączy w sobie sztukę i dźwięk. To urządzenie doda ciepła i piękna Twojej sypialni i wypełni ją niesamowitym dźwiękiem.

Stylowy oczyszczacz powietrza Löv

Będziesz dumny, mogąc pochwalić się swoim oczyszczaczem powietrza, gdy będziesz miał do dyspozycji Löv Stylish Air Purifier. Ten gadżet do oczyszczania powietrza ma wzór inspirowany naturą i jest urządzeniem, które możesz ustawić poziomo, pionowo lub zawiesić na ścianie.

Okno Atmoph 2 Smart Wall Scenery Display

Jeśli masz sypialnię bez okien, będziesz chciał sprawdzić Atmoph Window 2 Smart Wall Scenery Display. Ten gadżet zapewni Ci okno na 1000 widoków w zestawie, a nawet wyświetli zdjęcia, które zrobiłeś z telefonu.

Więc, czy jesteś gotowy na lepszy sen z pomocą niektórych urządzeń w tym przewodniku inteligentnych gadżetów sypialnianych? Wiem, że jestem.