Inteligentny dom i biuro

#

Acer liquid Z2 - zdjęcia i filmy z ręki [MWC]

  • 11 października 2022

Więc dalej staramy się zejść bardziej do niskich gadżetów zakresu i Acer Liquid Z2 jest dla Ciebie na 99 euro. Telefon jest mały jak kształt małego kamyka i jest bardzo lekki, ale ani słaby do obsługi Jellybeans, wierzcie, że istnieje wiele telefonów tam w rynku drogie niż ten jeden, ale nigdzie na mecz specyfikacji i nie może nawet obsługiwać Jellybeans. Kiedy telefon jest nigdy nie pokazuje żadnych lag i aparat aplikacja otwiera się w ciągu sekundy, więc jest to coś, co pojawia się w segmencie low-end Android. Weźmy na specyfikacji

Specyfikacja i kluczowe funkcje

  • Wielkość ekranu jest 3,5 cala z 480×320 rozdzielczości co czyni go dość jasne dla Ciebie.
  • Powodem, dla którego nie laguje jest procesor MediaTech 1GHz (Qualcomm jest lepszym wyborem, ale nie można płakać za 99 euro) z 512 MB RAM.
  • W porównaniu z E1 ma również pojemność pamięci wewnętrznej 4GB, która może być rozszerzona do 32 GB za pomocą zewnętrznego gniazda kart.
  • Aparat jest z 3MP i nie ma wtórnego aparatu jest dostępny z telefonem. Myślę, że VGA byłoby naprawdę pomógł funkcji połączeń wideo i czyni go bardziej atrakcyjnym.
  • Bateria ma wsparcie czasu rozmów do 4 godzin i łączność 3G z WiFi, Bluetooth i inne czujniki są dostępne w tym telefonie.

Hands-On Zdjęcia

Hands-On Video

Wnioski

Telefon jest zdecydowanie warto dać strzał, zwłaszcza gdy masz otwarte umysły dla marek takich jak Micromax i Karbonn w tym samym przedziale cenowym. Rozmiar ekranu może być wyłączenie, ale znowu inne specyfikacje są wystarczająco silne, aby go uruchomić. Jest to najnowsza edycja telefonu komórkowego w zakresie małych ekranów.

RELATED TIP 10 najlepszych cech systemu Windows 11, dla których należy dokonać aktualizacji