Inteligentny dom i biuro

#

50 trendów dotyczących gadżetów w 2020 roku: WFH, inteligentny dom, sztuczna inteligencja i nie tylko

  • 11 września 2020

Być może potrzebujesz nowej telewizora, który zajmie całą powierzchnię ściany lub biurka, aby poprawić swoją produktywność w pracy. Technologie 2020 polegały jak dotąd na poprawie Twojego życia w pomieszczeniach zamkniętych. Od inteligentnego domu, przez sztuczną inteligencję, po trendy w domowych biurach - w tym roku zaobserwowano wiele technologii wewnętrznych w najlepszym wydaniu. Pomyśleliśmy więc o poświęceniu całego bloga na temat wszystkich trendów w gadżetach 2020 roku, które musisz zobaczyć. Weź filiżankę kawy lub ulubionego napoju, ponieważ może to zająć Ci więcej czasu niż zwykle; jest tam 50 gadżetów!

Każdego roku spotykamy się z różnymi trendami gadżetów. Można powiedzieć, że CES pomaga przewidzieć konkretne trendy w każdym roku, choć rok 2020 był (trochę) inny. Można powiedzieć, że CES pomaga przewidzieć konkretne trendy w każdym roku, choć rok 2020 był (trochę) inny. Niemniej jednak, jeśli jesteś entuzjastą techniki, nigdy nie zabraknie Ci nowych produktów do wypróbowania.

W tym roku pojawiło się wiele nowych technologii do gier, praca z urządzeniami domowymi, konfiguracje edukacji STEM, i tak dalej. Nawet duże marki oferują funkcje, które wcześniej nie były tak popularne jak EKG i monitorowanie poziomu tlenu we krwi dla osób śledzących stan zdrowia. Spójrzmy na wszystkie najfajniejsze trendy gadżetów 2020 roku, których kuratorem był zespół Gadget Flow. Jak zawsze, staraliśmy się podkreślić produkty, których nigdy wcześniej nie widziałeś.

Praca w domu
W tym roku chodziło przede wszystkim o domowe biuro i o to, jak powinno być ono skonfigurowane pod kątem maksymalnej wydajności. Podczas gdy niektórzy decydują się na spersonalizowane strąki zen, inni nadal preferują ustawienie biurka w starej szkole. Ale nawet w przypadku takich konfiguracji, które cieszą się dużym zainteresowaniem, widzieliśmy wiele nowych rozwiązań technicznych związanych z pracą w biurze domowym. Prawdopodobnie jeden z najbardziej dochodowych trendów gadżetów 2020 roku, którego nie można przegapić.

Twelve South StayGo USB-C Zorganizowany hub biurkowy
Koncentrator biurkowy Twelve South StayGo USB-C Organized Desktop Hub zapewnia dodatkową długość przewodu pomiędzy nim a komputerem. Ponieważ Twelve South wie, że koncentratory są super wygodne, a czasami są całkowicie niezbędne. Jednak splątane przewody, które są z nimi połączone, mogą być koszmarem. Zamiast tego ten przyjazny dla komputerów stacjonarnych koncentrator ma wystarczająco długi przewód, aby ukryć go pod biurkiem lub za komputerem. Zamiast tego dziesięć koncentratorów USB-C do komputerów stacjonarnych ma wszystkie porty, których potrzebujesz: 4K HDMI, trzy porty USB-A, Gigabit Ethernet, SD i micro SD.

TimeFlip2 Interaktywne urządzenie do monitorowania czasu pracy
Śledzenie sposobu, w jaki spędzasz swój czas, jest niezwykle ważne, aby stać się bardziej produktywnym. Urządzenie TimeFlip2 Interactive Time Tracking Device to świetny sposób, aby zacząć zwracać większą uwagę na to, jak spędzasz swój czas. Urządzenie TimeFlip2 Interactive Time Tracker posiada 12 stron, dzięki czemu można mu przypisać wiele różnych zadań. Jest też wyposażony w naklejki, dzięki czemu można dostosować go do swoich potrzeb.

System Wi-Fi NETGEAR Orbi AX4200 Wi-Fi 6
Jeśli jesteś zmęczony wolnym Internetem, rozwiązaniem może być system NETGEAR Orbi AX4200 Wi-Fi 6. Został on zaprojektowany tak, aby zapewnić szybki dostęp do Internetu podłączonym urządzeniom, aby zredukować czas ładowania i opóźnienia. W rzeczywistości, system NETGEAR Orbi AX4200 może obsługiwać jednocześnie osiem strumieni. Można również podłączyć do niego do 40 urządzeń. W rezultacie, jest to idealne rozwiązanie dla dużych gospodarstw domowych lub w środowisku korporacyjnym.

Lenovo ThinkSmart View Wyświetlacz zespołów Microsoft
Lenovo ThinkSmart View Microsoft Teams Display, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności, ułatwia zdalną pracę. Dzięki temu dedykowanemu wyświetlaczowi, możesz komunikować się ze współpracownikami w dowolnym miejscu. Dodatkowo, ThinkSmart View daje specjalny ekran, na którym można prowadzić rozmowy audio i wideo z zespołami Microsoft Teams.

Konwerter na biurko stałe UPERGO
Zmieniaj sposób pracy, kiedy tylko masz na to ochotę, za pomocą Konwertera do Biurka Stojącego UPERGO. To regulowane urządzenie po prostu opiera się na istniejącym biurku roboczym, co pozwala na zmianę sposobu pracy z siedzącego na stojący w kilka sekund. Podobnie, Konwerter biurka stojącego UPERGO można łatwo regulować w zakresie od 2,2 do 16,9 cala, co pozwala na wybór idealnej wysokości. Wykonany z aluminium, wytrzymały podnośnik biurka może wytrzymać do 25 funtów.

Inteligentny dom
Ponieważ spędzamy więcej czasu w naszym domu, szanse na wybór gadżetów inteligentnego domu są większe niż wcześniej. Od zamków drzwiowych do dzwonków do drzwi, przemysł inteligentnych domów widział do tej pory całkiem sporo nowych wejść w 2020 roku. A dzięki kompatybilności Alexa, Google Home lub Siri, kontrolowanie tych gadżetów jest jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. Na razie czekamy tylko na standardowe open-source dla inteligentnych domów, które sprawią, że podróż będzie jeszcze bardziej płynna dzięki wieloplatformowej łączności.

Dzwonek do drzwi wideo nowej generacji 3
Dzwonek do drzwi wideo Ring Next Generation 3, wyposażony w więcej funkcji bezpieczeństwa niż poprzednio, ma na uwadze Twoje bezpieczeństwo. W rzeczywistości ten nowy dzwonek do drzwi ma jeszcze lepsze możliwości wykrywania ruchu niż inne modele. Ma także lepszą niż dotychczas łączność Wi-Fi. A dzięki wideo w jakości HD 1080p ten gadżet do drzwi wejściowych gwarantuje, że wszystko widzisz wyraźnie. Co więcej, jest też wyposażony w funkcję dwukierunkowej rozmowy, dzięki której możesz rozmawiać z każdym znajomym lub przeciwnikiem poza domem.

Sierpień Wi-Fi Smart Deadbolt Lock
Większość inteligentnych zamków wymaga dodatkowego mostka do połączenia. Ale nie będziesz już tego potrzebował dzięki sierpniowej Wi-Fi Smart Deadbolt Lock. Ten inteligentny zamek łączy się bezpośrednio z domową siecią Wi-Fi i pozwala na zdalne zablokowanie lub odblokowanie drzwi, sprawdzenie stanu drzwi i przyznanie wirtualnych kluczy gości. Możesz nawet zobaczyć, kto przychodzi i odchodzi. Można go łatwo przymocować do istniejącego rygla, dzięki czemu można zachować oryginalne klucze.

Satechi Smart Outlet Wi-Fi Plug
Jeśli chcesz uprościć swoją rutynę domową, Satechi Smart Outlet Wi-Fi Plug ma wszystkie odpowiedzi. Ta wtyczka Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami. Na przykład, za pomocą tego inteligentnego gadżetu możesz włączyć światło, włączyć ekspres do kawy i włączyć lub wyłączyć telewizor. Dzięki temu możesz prowadzić wygodniejszą rutynę w czasach, gdy potrzebujesz trochę pomocy. Wystarczy podłączyć go do smartfonu, aby rozpocząć korzystanie z niego i sterować urządzeniami przez Wi-Fi.

Wemo Wi-Fi Smart Plug Compact Outlet
Kontroluj swoje urządzenia elektroniczne z dowolnego miejsca za pomocą gniazda Wemo Wi-Fi Smart Plug Compact Outlet. Wystarczy podłączyć elektronikę do tego poręcznego gadżetu, a będziesz mógł sterować nimi za pomocą bezpłatnej aplikacji Wemo. Albo po prostu użyj swojego głosu z Apple HomeKit, Amazon Alexa lub Google Assistant. Więc kiedy jesteś poza domem całe popołudnie i chcesz zjeść kolację, możesz użyć telefonu, aby włączyć światło w swoim salonie, tworząc iluzję, że ktoś jest w domu.

Samsung AirDresser Garment-Refreshing Appliance
Urządzenie Samsung AirDresser Garment-refreshing Appliance eliminuje konieczność korzystania z pralni chemicznej. Przestań włóczyć się po mieście po ubraniach, kiedy możesz umieścić swoje ulubione przedmioty w tym urządzeniu do sypialni. Ponadto, ta domowa pralnia chemiczna działa jak piękny dodatek do Twojej przestrzeni. Bez względu na to, czy jest używana, czy nie, to estetyczne urządzenie do czyszczenia na sucho zapewnia komfort w Twojej sypialni lub przestrzeni życiowej. Co więcej, ten inteligentny środek do czyszczenia odzieży usuwa 99% cząsteczek kurzu, co trwa zaledwie 25 minut.

Sztuczna Inteligencja (AI)
Choć w ostatnich latach robotyka mogła nie zauważyć ogromnego wzrostu, to jednak jednym z najlepszych trendów w gadżetach 2020 roku jest właśnie wokół robotów. Widzieliśmy, jak Boston Dynamics uruchomił swojego robota komercyjnego, Spot, i kilka innych osobistych robotów w przestrzeni. Ale sposób, w jaki SI jest włączana do naszego codziennego życia, sprawia, że po prostu pragniemy więcej.

Robot AI Trainable Robot
Jeśli potrzebujesz przyjaznej pomocy w domu, spójrz na Robota Pociągowego Nabot AI. Możesz nawet zakodować tego słodkiego, małego, programowalnego robota, aby wykonywał za Ciebie zadania. Co więcej, ten zdalnie sterowany robot może rozpoznawać obiekty i ludzi, a nawet chwytać i poruszać obiektami za pomocą ramienia. Zaprojektowany z łatwym w użyciu interfejsem, Nabot oferuje wspaniałe wprowadzenie do pisania kodu.

Sony aibo Intelligent Dog Robot Pet
Przedstawiamy najnowszego członka Twojej rodziny, Inteligentnego Psiego Psa Robota Sony aibo. Chociaż jest robotem, dziesięć ciastek zachowuje się jak najlepszy przyjaciel człowieka. W rzeczywistości, aibo może nawet przywitać cię przy drzwiach wejściowych. Kiedykolwiek powiesz "jestem w domu", ten słodki szczeniak pójdzie w wyznaczone miejsce. Możesz nawet trenować go na nocniku, programować akcje na zamówienie i karmić ciasteczkami. Dodatkowo, tak jak uroczy szczeniak, aibo porusza się, drapie, a nawet potrząsa głową.

Cubo AI Sleep Safety Baby Monitor
Rodzicielstwo nowego dziecka może być trochę przerażające, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy raz. Możesz spać spokojnie dzięki Cubo AI Sleep Safety Baby Monitor, który alarmuje Cię, jeśli twarz Twojego dziecka jest zakryta. Dzięki niemu będziesz wiedziała, czy dziecko się przewraca, czy jakiś przedmiot zakrywa nos lub usta. Wiesz, że "Najlepsze są plecy", ale może być trudno zapewnić dziecku pozostanie na plecach. I może jeszcze nie być w stanie przewrócić się w obie strony. Dzięki temu inteligentnemu monitorowi będziesz wiedzieć, czy Twoje dziecko się przewraca.

Pearl AI-Powered Earbuds
Pożegnaj się z przewodami z wkładkami Pearl AI-Powered Earbuds. Te wkładki oferują ładowanie słoneczne, więc jeśli szukasz wygody i jednocześnie są bardziej przyjazne dla środowiska, to właśnie te wkładki są dla Ciebie. Nie martw się, dzięki tym wyjątkowym wkładkom nie będziesz narażony na kompromisy w zakresie jakości. Są one wyposażone w układ scalony Qualcomm QCC5121, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku i aktywną redukcję szumów. A dzięki klasie IPX5 oferują zarówno odporność na pot, jak i wodę.

Tempo Studio AI Home Gym
Będziesz miał poważne oparzenia w Tempo Studio AI Home Gym. Ta domowa siłownia jest dostarczana z każdym sprzętem, jakiego potrzebujesz. Obejmuje on dwa hantle, sztangę, wiele płyt, wałek do odzyskiwania i wiele innych. Daje również dostęp do treningów na żywo i na żądanie. Jeśli debatowałeś nad zatrudnieniem dedykowanego trenera personalnego, to jest to domowe centrum fitness.

Technika medyczna
Wraz z chaosem i nieprzewidywalną przyszłością, w jakiej się znajdujemy, staje się koniecznością szukania sposobów na poprawę naszego zdrowia psychicznego. To właśnie na tym skupiają się najnowsze gadżety z dziedziny techniki medycznej w tym roku. Opaski do medytacji stały się bardziej eleganckie i futurystyczne w projektowaniu i wykonaniu. W tym samym czasie, modne gadżetów zdrowotnych 2020 roku obejmują również produkty, które mogą poprawić Twoje codzienne życie na kilka innych sposobów.

Muza 2 Medytacja Opaska na głowę
Opaska na głowę Muse 2 Medytacja jest urządzeniem noszonym na sobie, które zapewnia żywą informację zwrotną podczas twojej praktyki medytacyjnej. To sprzężenie zwrotne zawiera twoją aktywność mózgu, technikę oddychania, ruchy ciała i rytm serca podczas medytacji. Jego celem jest pomóc Ci wydobyć jak najwięcej z dwóch sesji. Podczas i po medytacji, sprawdź swoje dane na app. Na przykład, dostroić się do swojego tętna, aby zapewnić, że pozostaniesz spokojny.

Neurostymulacja unoszona Osobisty stymulator mózgu
Poprzez przezczaszkową stymulację prądem stałym (tDCS), Osobisty Stymulator Mózgu w Neurostymulacji Podnoszonej pomaga Ci lepiej się skupić i pracować mądrzej. Do przełomowego urządzenia do stymulacji wykorzystuje popularną technologię tDCS do podawania łagodnego prądu elektrycznego przez dwie elektrody do wybranych mózgu. Jest to całkowicie bezpieczna alternatywa dla kofeiny, cukru i innych stymulatorów wydajności.

O'kase Smart Pill Organizer
O'kase Smart Pill Organizer oferuje proste rozwiązanie potencjalnie dużego problemu. Upraszcza na sortowanie i przypomina, kiedy nadchodzi czas na przyjmowanie leków. Dziesięć inteligentnych organizatorów pigułek może uratować życie. Co więcej, powiadamia Cię, jeśli wykryje, że pominąłeś dawkę, a następnie może powiadomić Twoją rodzinę lub opiekuna w razie potrzeby. Ten gadżet wspiera Twoje dobre samopoczucie i pozwala Ci pozostać w kontakcie z rodziną i opiekunami zdalnie i bezpiecznie.

Wysokiej jakości Otoskop Bebird High-Tech do czyszczenia uszu
High-Tech Otoskopowy środek do czyszczenia uszu Bebird High-Tech to bezpieczny sposób na oczyszczenie uszu. To urządzenie do czyszczenia uszu jest wyposażone w miękkie, krzemionkowe łyżki do uszu, które są delikatne dla ucha. Ten gadżet posiada również kamerę HD 1080p, która pozwala na oglądanie w czasie rzeczywistym obrazów drobnych szczegółów wewnątrz przewodu słuchowego. A dzięki 3 milionom pikseli i obiektywom 31,6 mm zobaczysz je wyraźnie.

Urządzenie ClearUP Sinus Pain Pain Relief Device
Urządzenie ClearUP Sinus Pain Relief Device może być po prostu rzeczą, która pomoże ci przetrwać wiosenne nieszczęścia. To wielokrotnie nagradzane urządzenie jest w 100% wolne od narkotyków i nie powoduje żadnych chemicznych skutków ubocznych. Zamiast tego korzysta z zaawansowanej technologii mikroprądów dla sprawdzonego bólu zatoki. I jest łatwe w użyciu. Wystarczy przesunąć go po zewnętrznej stronie policzka, nosa i kości brwiowej.

Inteligentna sprawność fizyczna
Trzymanie się w dobrej formie nawet podczas pobytu w domu jest ogromnym wyzwaniem. Potrzebujesz dużo motywacji, żeby się ruszać. Więc większość inteligentnych gadżetów fitness, które widzisz w 2020 roku, skupia się na tym aspekcie. Inteligentne siłownie domowe są ukierunkowane na indywidualne treningi, w przeciwieństwie do tych, które widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat. Tak, czy powinieneś wybrać się na Peloton, czy też nie, jak do tej pory wywołało to dyskusję, ale nie możesz zaprzeczyć, że większość z tych inteligentnych urządzeń fitness jest nieodparta.

CLIMBR Podłączona i czysta maszyna treningowa
Seria urządzeń CLIMBR z podłączeniem i urządzeniem do czystego treningu obejmuje dwa modele: Podłączone i Czyste. Maszyna połączona obejmuje zajęcia prowadzone przez instruktorów na żądanie. Dlatego jest to świetny sposób na ćwiczenia z wirtualną pomocą. Ponadto, wbudowane głośniki pozwalają na głośne odtwarzanie muzyki.

Garmin Tacx NEO 2T Smart Trainer
Uwielbiasz wychodzić i jeździć. Ale czasami pogoda lub twoje położenie nie sprzyjają. W takich przypadkach inteligentny trener Garmin Tacx NEO 2T Smart Trainer zapewnia Ci świetny trening w domu. Jako niemalże cichy i bardzo realistyczny trener rowerowy, w pełni zanurzy Cię podczas jazdy na rowerze. Możesz więc pchać go tak mocno, jak tylko chcesz, w górę tych wzgórz, nie przeszkadzając nikomu innemu w domu. Dodatkowo, ten rowerowy trener zapewnia wszystkie potrzebne pomiary, w tym moc i kadencję.

Tonalny Inteligentny System Fitness
Wzmocnij całe swoje ciało w domu dzięki systemowi Tonal Intelligent Fitness. Ten spersonalizowany gadżet oferuje interaktywne ćwiczenia wideo napędzane przez naukę maszynową. Tonal łączy w sobie całą siłownię i osobistego trenera w jeden system, dzięki czemu możesz korzystać z niego we własnym domu kiedy tylko chcesz. Kompaktowy system mocuje się do ściany, dzięki czemu możesz ćwiczyć bez konieczności zajmowania dużej ilości miejsc.

ReAthlete Deep4s Percussion Massager
The ReAthlete Deep4s Percussion Massager jest tutaj, aby pomóc Ci z tymi bolącymi mięśniami po treningu. Ten osobisty masażer jest wyposażony w cztery prędkości i pięć różnych głowic. Ponadto zapewnia masaż perkusyjny z komfortu własnego domu. Większość masażystów udarowych jest głośna i nieporęczna, ale masażer ReAthlete'a ma regulowaną ramię, która umożliwia dotarcie do całego ciała. Co więcej, silnik jest praktycznie bezgłośny.

PNOĒ Analizator kardio-metaboliczny
Za pomocą analizatora kardio-metabolicznego PNOĒ można monitorować trzy najważniejsze układy organizmu. A to z komfortu własnego domu. Za pomocą prostego 10-minutowego testu PNOĒ analizuje 12 biomarkerów w twoim oddechu i skanuje serce, płuca i metabolizm. Ich internetowy coaching tworzy następnie indywidualny program żywieniowy i treningowy, jednocześnie monitorując Twoje serce, płuca i sprawność metaboliczną.

Inteligentne środki sanitarne i maski
Tak, w końcu znaleźliśmy się w kategorii, która jak dotąd odnotowała największy wzrost w 2020 roku. Są to urządzenia, których nie chcecie nosić, ale musicie, biorąc pod uwagę scenariusz, w którym się znajdujemy. Tak więc, oczywiście, projekt produktu - jak również jego funkcjonalność - był głównym przedmiotem zainteresowania inteligentnych środków odkażających i masek. I musimy powiedzieć, że te przykłady poniżej całkowicie zasługują na to, aby znaleźć się pod najlepszymi trendami gadżetów 2020 roku.

Maska AirZ wielokrotnego użytku
Kiedy nosisz maskę wielokrotnego użytku AirZ, możesz kontrolować jak szybko przepływa przez nią powietrze. W rzeczywistości ta maska wielokrotnego użytku oferuje trzy różne prędkości aktywnego przepływu powietrza. Zaprojektowana z wbudowanym wentylatorem, umożliwia oddychanie powietrzem dopiero po przejściu przez pięć warstw filtra ochronnego. Nie tylko wdychasz czyste powietrze, ale także unikasz potu i mgły wewnątrz tej maski. Nawet jeśli ćwiczysz, AirZ zapewnia Ci łatwe oddychanie.

Sterylizator UV Samsung ITFIT Czyszczenie smartfonów
Może wiesz, jak brudny jest twój telefon. Jeśli nie wiesz, to naprawdę nie chcesz. Wystarczy powiedzieć, że trzyma dużo bakterii. To tam jest Samsung ITFIT UV Sterilizer Smartphone Cleaner. W zasadzie, w ciągu zaledwie 10 minut, dziesięć gadżetów sterylizujący zabije 99% bakterii. Zaprojektowany jako dyskretne białe pudełko, ten sterylizator telefoniczny UV wkomponuje się w otoczenie. I na pewno jest wystarczająco duże, aby pomieścić smartfon, ponieważ ma miejsce na Samsung Galaxy S20 Ultra.

Ao Air Oczyszczacz powietrza Atmosfery zużywający się
Jasne, widziałeś papierowe maski powietrzne, jak również olbrzymie respiratory, ale Ao Air Oczyszczacz powietrza Atmosfery to coś innego. W przeciwieństwie do tych innych opcji, ta maska oczyszczająca powietrze nie wymaga szczelnego zamknięcia do pracy. Więc jeśli masz włosy na twarzy lub pocisz się mocno podczas ćwiczeń, ten oczyszczacz powietrza twarzy będzie nadal działać. Dodatkowo, to urządzenie nie zasłania tego, co inni mogą zobaczyć na Twojej twarzy tak samo, jak tradycyjne maski do twarzy.

Gino Personal Air Sanitizer
Gino Personal Air Sanitizer niszczy wirusy - w tym koronaawirusy - gdy są w powietrzu. Napędzany technologią ViraTeq, jest naukowo udowodnione, że zabija koronaawirusy i szeroką gamę mikrobów. W rzeczywistości udowodniono, że technologia ta zabija bakterie, wirusy i pleśń. I jest prosta w użyciu, ponieważ filtr wewnątrz jest łatwy w utrzymaniu. Wystarczy usuwać go kilka razy w roku, aby wypłukać kurz.

Toster telefoniczny Wielozadaniowy smartfon Sanitizer
Twój telefon jest, cóż, całkiem brudny. Ale nie będzie już z Tosterem Telefonicznym Multipurpose Smartphone Sanitizer. W rzeczywistości, urządzenie to posiada pięć diod UV-C, które działają w ciągu zaledwie pięciu minut, aby w pełni wyczyścić telefon. Co więcej, ten zabawnie wyglądający gadżet działa jak środek do czyszczenia telefonu typu "pięć w jednym". Oprócz środka do czyszczenia telefonu, jest to również bezprzewodowa ładowarka, zewnętrzny port ładowania, głośnik Bluetooth i budzik.

Technika gier
Nigdy nie można mieć wystarczająco dużo godzin gry z tak dużą ilością nowych technologii wokół. Z nowego konsola Playstation i Xbox, jak również Nintendo Przełącznik inspirowane LEGO - wydaje się, że przemysł gier jest na dużą zmianę. Ponieważ jesteśmy związani w domu z godzinami do stracenia, urządzenia do gier biorą górę nad hipnotyzującymi wzorami i zaawansowanymi technologicznie funkcjami.

8Bitdo TG16 2.4G Gamepad bezprzewodowy
Graj szybciej niż wcześniej z bezprzewodowym Gamepadem 8Bitdo TG16 2.4G. Całkowicie wolny od opóźnień gamepad, dziesięć nowych gadżetów działa z silnikiem PC Mini, CoreGrafx, przełącznikiem Nintendo i nadchodzącym Konami TurboGrafx-16 mini. Podobnie jak styl tej marki, ten gamepad 8Bitdo ma nieco retro feel. Ale daje on wszystkie nowoczesne możliwości, których potrzebujesz. Ważący mniej niż 80 gramów, dziesięć nowych gamepadów TG16 jest wygodny w trzymaniu przez wiele godzin.

Lenovo Legion Gaming Smartphone
Smartfon Lenovo Legion Gaming jest wyposażony w wiele imponujących funkcji. Najważniejszą z nich jest montowana z boku wyskakująca kamera, w której znajduje się 20-megapikselowy czujnik. Kamera ta dodaje dziwaczny, unikalny akcent, pozwalając na perfekcyjną samoocenę. Możesz również przesunąć aparat z boku, aby uzyskać niestandardowe wykończenie. Lenovo Legion jest świetny dla graczy, ponieważ można używać urządzenia w orientacji poziomej zamiast tradycyjnej opcji portretu.

Razer Huntsman Mini Portable Gaming Keyboard
Klawiatura Razer Huntsman Mini Portable Gaming Keyboard to sposób na grę w dowolnym miejscu. Oferuje najnowocześniejsze przełączniki optyczne Razer dla szybkiego, lekkiego i płynnego uruchamiania. Klawiatura Razer jest na tyle mała, że można ją łatwo zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Aby osiągnąć, nie ma wiersza funkcji, klastra domowego ani zdrętwiałej klawiatury. Ale nadal masz dostęp do wszystkich tych funkcji na pozostałej części tablicy dzięki bocznemu nadrukowi dodatkowych funkcji klawiszy.

CORSAIR iCUE LT100 Smart Lighting Towers Ambient LED Kit
Nie ma już powodu, by trzymać się nudnych białych lub żółtych świateł. Zestaw CORSAIR iCUE LT100 Smart Lighting Towers Ambient LED Kit pozwoli Ci rozjaśnić Twój pokój za pomocą tychczy kolorów. W rzeczywistości te rozproszone diody LED zwiększają możliwości oświetlenia RGB twojego komputera. Prawdopodobnie posiadasz klawiaturę komputerową z wbudowanymi diodami LED. Możesz nawet mieć mysz, która ulepsza konfigurację gier dzięki własnej, zintegrowanej pamięci RGB. Cóż, ten zestaw przenosi ją na kolejny poziom.

Western Digital WD_BLACK P10 Dysk do gier Zewnętrzny dysk twardy
Przeznaczony specjalnie dla graczy, zewnętrzny dysk twardy Western Digital WD_BLACK P10 Game Drive zapewnia dodatkowe miejsce i szybkość, których potrzebujesz. W rzeczywistości ten szybki dysk twardy przesyła dane z prędkością do 140 Mbps. Dodatkowo obsługuje łącze USB Superspeed. Nie ma znaczenia, czy Twoja konfiguracja gier nie jest zbudowana z myślą o szybkości: ten twardy dysk Western Digital może Cię tam zaprowadzić. Bez względu na to, czy używasz Xbox One, PC czy PS4 do grania, WD_Black z pewnością poprawił Twoje wrażenia.

Urządzenia audio
Aktywna redukcja szumów i ergonomiczna konstrukcja były dotychczas głównym celem urządzeń audio wprowadzonych na rynek w 2020 roku. Widzieliśmy urządzenia audio, które są przeznaczone do codziennego użytku oraz te, których potrzebujesz w pracy, do tych długich rozmów. Tak czy inaczej, najnowsze urządzenia audio są eleganckie, przyjazne dla technologii i jednocześnie stylowe.

Słuchawki Sony WH-1000X M4 Noise-Canceling Headphones
Dzięki bezprzewodowej, dousznej konstrukcji, słuchawki z funkcją redukcji szumów Sony WH-1000X M4 pozwalają dostosować je do własnych preferencji. W rzeczywistości, system audio Bluetooth dostosowuje się do zewnętrznego hałasu, muzyki i akustyki w czasie rzeczywistym. Co więcej, te słuchawki wspomagane przez mózg oferują inteligentne funkcje zapewniające lepszą kontrolę i regulację niż poprzednie modele. Bez względu na to, czy używasz Amazon Alexa czy Google Assistant, możesz po prostu porozmawiać z ulubionym asystentem głosowym w celu łatwego sterowania.

Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live Compact Earbuds z łatwością mieszczą się w dłoni. Albo wsuń je do kieszeni, a prawie nie zauważysz, że tam są. Dostępne w trzech kolorach, te wkładki douszne Samsung są dostępne w kolorze białym, czarnym i miedzianym brązowym. A jedną z najlepszych części jest to, że są one przyjazne dla środowiska, ponieważ składają się z materiałów pochodzących z recyklingu. Personalizuj te otwarte wkładki za pomocą kolorów i akcesoriów. Ponadto odtwarzają one muzykę nawet przez 6 godzin, a obudowa zawiera 21 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu.

Magico M9 Głośnik z włókna węglowego
Głośnik z włókna węglowego Magico M9 minimalizuje wibracje obudowy. W rzeczywistości ten głośnik może osiągnąć bez konieczności gromadzenia energii. Jest to pierwszy głośnik, w którym zastosowano włókno węglowe w skórze wewnętrznej i zewnętrznej. Dodatkowo, wykorzystuje aluminiowy rdzeń. Połączenie tych materiałów zmniejsza ogólną wagę głośnika, a jednocześnie przyczynia się do uzyskania dźwięku wysokiej jakości.

Devialet Phantom Reactor 900 Głośnik kompaktowy
Może być mały, ale kompaktowy głośnik Devialet Phantom Reactor 900 zapewnia imponującą wydajność. Nie tylko do, ale także odtwarza muzykę z wielu różnych źródeł. Do wyboru są połączenia Bluetooth, Wi-Fi, Spotify, AirPlay, przewodowe i inne. Dodatkowo zapewnia wysoką wierność odtwarzania dźwięku i dysponuje mocą wzmocnienia 900 W. Dzięki maksymalnemu poziomowi dźwięku wynoszącemu 90 decybeli na jednym metrze, urządzenie zapewnia prawdziwą jakość dźwięku na froncie.

CEEK 360 Bezprzewodowe słuchawki 4D
Słuchawki CEEK 360 Wireless 4D dodają realizmu muzyce, grom i VR, tak jak ma to miejsce w przypadku elitarnych sportowców na całym świecie. Co więcej, słuchawki te charakteryzują się bardzo głębokim basem i wibracjami drgań ziemi. Opatentowany system 3D Audio oparty na fizyce oraz wielokierunkowy system surround zapewniają niewiarygodnie realistyczne wrażenia słuchowe. Odtwarzacze Fortnite będą miały tę zaletę, że będą słyszeć wrogów z góry, z dołu i z tyłu. Możesz więc uderzyć pierwszy.

Edukacja STEM
Gdy dzieci utknęły w domu, jeszcze ważniejsze staje się skupienie się na ich edukacji bez ekranów. Być może nie chcesz, aby Twoje dziecko było narażone na kontakt z technologią na ekranie, ale na pewno możesz zdecydować się na urządzenia edukacyjne STEM, aby przyspieszyć ich rozwój poznawczy. Oczywiście, to zapotrzebowanie zaowocowało wieloma niesamowitymi urządzeniami STEM, które możesz chwycić dla swojego dziecka w tym roku. W rzeczywistości, działają one dobrze również dla dorosłych, lub tych z nas, którzy chcą nauczyć się kodowania w zabawny sposób.

iRobot Root rt0 Robot kodujący
Dzięki robotowi kodującemu iRobot Root rt0 twoja wyobraźnia stanowi granicę. Może być skierowany do dzieci, ale każdy z pewnością ucieszy się z wprowadzenia gadżetu Root w życie. W rzeczywistości, ten robot kodujący daje ci niemalże niekończące się czynności związane z kodowaniem. Aby pokochać Root rt0, nie musisz mieć nawet wcześniejszego doświadczenia z kodowaniem lub robotem. Oferuje na 20 czujników reaktywnych i trzy różne poziomy uczenia się dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników.

LEGO MINDSTORMS Zestaw do kodowania wynalazców robotów.
Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co można zrobić z zestawem do kodowania LEGO MINDSTORMS Robot Inventor. Pozwól swojej kreatywności być przewodnikiem podczas praktykowania kodowania jednego z pięciu dołączonych do zestawu robotów. Te pięć robotów to Blast, Charlie, Tricky, M.V.P. i Gelo-każdy z nich ma swoje własne zaplecze. W rzeczywistości, ten zestaw do kodowania LEGO pozwala nawet na budowanie własnych kreacji. Zawierając w sumie 949 sztuk, zestaw korzysta z aplikacji, która współpracuje z systemami operacyjnymi Android, iOS, FireOS i Windows 10.

Kano PC Educational Edition Student Laptop
Kano PC Education Student Laptop przenosi naukę w XXI wieku. Dziesięć laptopów studenckich jest urządzeniem typu "dwa w jednym", które ożywiają komputer osobisty dla uczących się. Można zarządzać dowolnym oprogramowaniem klasycznym z tego urządzenia, bez względu na to, gdzie jesteś. Użyj programu Microsoft inTune i Autopilot do prostej konfiguracji. Oprogramowanie ułatwia również zarządzanie urządzeniem.

Miko 2 Advanced AI Kids Robot
Pomóż swojemu dziecku uczyć się, jednocześnie czerpiąc radość z technologii za pomocą robota Miko 2 Advanced AI Kids. Dziesięć inteligentnych robotów AI edukuje, angażuje i bawi dzieci nie tylko dla zabawy. Miko 2 zapewnia zabawną naukę konwersacyjną. W przeciwieństwie do innych robotów, Miko 2 pracuje z umiejętnościami konwersacyjnymi dzieci, tworząc prawdziwie indywidualne doświadczenie dla Twojego dziecka. Miko 2 potrafi słyszeć, widzieć, mówić, uczyć się i uczyć, a także śpiewać.

Zestaw do nauki Kodowania Siły Gwiezdnych Wojen
Najlepiej uczysz się, gdy dobrze się bawisz, a ty będziesz się dobrze bawić, korzystając ze Zestawu do Nauczania Kodowania Siły Gwiezdnych Wojen. Czy to dla siebie, czy dla Twojego dziecka, te prezenty z serii Gwiezdnych Wojen nauczą umiejętności kodowania poprzez zabawną, interaktywną platformę. Z tym zestawem do kodowania będziesz tworzyć zarówno przygody, jak i postacie, a także nauczysz się, jak korzystać z Siły. W rzeczywistości, ta gra w kodowanie uczy cię o pętlach, logice i zmiennych w całej galaktyce Gwiezdnych Wojen.

Teatry domowe
Na koniec, przechodzimy do najbardziej popularnej kategorii, w której do tej pory pojawiło się wiele wpisów w 2020 roku. Tak, to kino domowe. Masz telewizory, które mogą zająć całą powierzchnię ściany, jak również te, które mogą wygodnie zmieścić się na zewnątrz. Spotkaliśmy się również z listwami dźwiękowymi, projektorami, głośnikami i tak dalej, aby upewnić się, że cała konfiguracja kina domowego jest jedyna w swoim rodzaju. A jeśli konfigurujesz inteligentny dom, dostępne są urządzenia, które pomogą Ci kontrolować wszystko - od telewizora po inteligentne oświetlenie z jednego pilota. Jakie to fajne!

Samsung The Wall MicroLED Telewizor modułowy
Ogłoszenie na targach CES Samsung The Wall MicroLED Modular TV w tym roku przynosi cztery nowe rozmiary wyświetlaczy. A ponieważ te telewizory są modułowe, możesz stworzyć taki rozmiar, jaki chcesz. W rzeczywistości, jeśli potrzebujesz czegoś, co wypełni całą Twoją przestrzeń życiową, dostajesz to z The Wall. Co więcej, dziesięć seriali telewizyjnych w formacie microLED będzie wyglądał prawie jak tapeta. To dlatego, że Samsung zaprojektował swój telewizor microLED z praktycznie zerową ramką.

Pilot Smart Sevenhugs X All-in-One Sterownik Sevenhugs
Sterownik Sevenhugs Smart Remote X All-in-One łączy w sobie pilota z koncentratorem inteligentnego domu. Tak więc zamiast dwóch lub więcej urządzeń do sterowania telewizorem, inteligentnymi światłami i innymi gadżetami, możesz trzymać się jednego z nich. Dzięki łatwej w obsłudze konstrukcji, dziesięciu pilotów do domu inteligentnego pasuje do całej rodziny. Możesz zgasić światło w pokoju dziecka, gdy nadejdzie czas, aby położyło się ono spać.

Yamaha YAS-109 TV Soundbar
Telewizyjny Soundbar Yamaha YAS-109 posiada wbudowane subwoofery zapewniające głębokie basy w smukłej obudowie dla Twojego domu. W rzeczywistości uzupełnia na wszystkich przestrzeniach mieszkalnych. Ten TV Soundbar Yamaha jest rozwiązaniem dla słabej jakości dźwięku podczas oglądania telewizji lub słuchania muzyki. Wyposażony jest we wbudowaną Alexę do sterowania głosem. Dzięki temu możesz sterować urządzeniem bez konieczności wstawania z fotela lub używania rąk.

Głośnik Klipsch RW-34C Wireless Center Channel Entertainment Speaker
Jeśli masz dość kłopotów z podłączaniem domowych urządzeń multimedialnych do ściany i do siebie nawzajem, oto Twoje rozwiązanie: głośnik Klipsch RW-34C Wireless Center Channel Entertainment Speaker. Naprawdę nie używa żadnych przewodów. Ponieważ ten bezprzewodowy głośnik domowy jest płytki na głębokości zaledwie około sześciu cali, można go umieścić prawie wszędzie. W ten sposób można go umieścić prawie wszędzie. Połóż go na półce lub płaszczu kominkowym, a ten domowy głośnik multimedialny nie będzie miał znaczenia, gdzie znajduje się najbliższe gniazdo.

Bezprzewodowy system głośników bezprzewodowych Audio Pro Drumfire Multiroom
Odtwarzaj swoją muzykę ładnie i głośno za pomocą bezprzewodowego systemu głośnikowego Audio Pro Drumfire Multiroom. Głośnik ten zapewnia odważny dźwięk z wyraźnymi szczegółami, dzięki czemu możesz naprawdę poczuć każdą część swojej muzyki. Podobnie, Drumfire sprawia, że Twoja muzyka ożywa zarówno na niskim, jak i głośnym poziomie. Możesz również pogrupować dwa głośniki Drumfire w konfiguracji lewo/prawo, aby stworzyć swój własny koncert w domu.