Inteligentny dom i biuro

#

HTC One Hands On Video i zdjęcia na [MWC]

  • 30 września 2022

HTC One został uruchomiony, ale od teraz nie ma wiadomości na temat jego dostępności, ale zgodnie z oczekiwaniami HTC jest naprawdę dobry wygląd i jego kształt i rozmiar jest naprawdę wybitny. Podczas trzymania tego telefonu w rękach, dostaniesz zimny dotyk aluminium z tyłu, który jest lekko zakrzywiony, ale w przeciwieństwie do iPhone 5, nie jest zbyt podatny na zarysowania. Jak widać na filmie, umieszczenie głośnika na ciele tego telefonu jest dodanie do wyglądu telefonu, są one dostępne na obu końcach co ułatwia użytkownikowi słuchać dźwięków specjalnie wtedy są za pomocą telefonu jest tryb pejzażowy.

Specyfikacja sprzętowa telefonu jest również bardzo dobra, a więc w imieniu HTC jest to pretendent przeciwko iPhone i Galaxy S4. Zastosowanie do 2 mikrofonów było widziane po długim czasie w każdym innym telefonie oprócz iPhone. Spójrzmy na specyfikacje sprzętowe teraz.

Specyfikacja i kluczowe funkcje

  • Umieszczenie na najpotężniejszym spec na tym telefonie jest Qualcomm Snapdragon 600 Quad-core 1.7 GHz procesor z 2 GB RAM DDR2 i GPU Adreno 320 umieszczenie tego telefonu wśród najlepszych pretendentów Galaxy.
  • Teraz mówiąc o ekranie, to jest 4,7 cala z ppi z 470 (co jest naprawdę przyzwoity i zapewnia wyświetlacz HD). Ma pełny wyświetlacz HD 1080p i waży zgrabnie 145 gramów.
  • Nie podali specyfikacji pikseli ich głównego aparatu, ale oznaczyli go jako ultra-pikselowy aparat wspominając, że nie zwiększając oceny Megapikseli, jeśli tylko skupią się na czujniku CMOS, ISP i systemie optycznym obiektywu, to mogą uchwycić znacznie więcej ilości światła na raz, co będzie więcej niż 8 MP lub 13 MP aparat używany w tych dniach powszechnie w innych smartfonach. Pozwala również na tworzenie filmów HD z funkcjami HDR wbudowanymi w niego. Funkcja nagrywania wideo jest również dostępna z nagrywaniem w zwolnionym tempie, gdzie można nagrywać filmy bardzo szybko poruszających się obiektów w zwolnionym tempie (jest to coś, co obserwuję po raz pierwszy w telefonie).
  • System flash został wykonany inteligentny poprzez dodanie 5 poziomów intensywności światła do niego, a najlepsze jest to, że flash przełączony do tych poziomów na własną rękę przez obliczenie odległości między aparatem a obiektem do uchwycenia, nazywają tę funkcję jako smart-flash. Drugorzędny aparat jest dla 2,1 MP dla celów połączeń wideo.
  • Dźwięk jest również bardzo dobry jako podwójne głośniki dostępne nie obu końcach telefonu i ma wbudowane wzmacniacze. To chwali się jakości dźwięku przez jego branding "BeatsAudio" z tyłu telefonu. Ma 2 mikrofon, jeden w pobliżu tylnej kamery jest wtórny, wiele dla wyraźnego nagrywania wideo i podczas czatu wideo z kumplami.
  • Ma wsparcie 4G LTE z WiFi, Bluetooth 4.0 i NFC, a bateria jest przyzwoity (nie za dobry) i działa na Jellybeans z HTC Sense (HTC BlinkFeed).
RELATED TIP Redmi Note 10S Review, Should You Buy This Latest Note 10 Upgrade?

HTC One Hands On Review [Wideo]

HTC One Hands on Zdjęcia

Wnioski

Urządzenie jest świetne, ale wybór będzie zależał od specyfikacji Samsunga Galaxy S4, który ma się ukazać14 marca. Telefon może być wybór na podstawie funkcji aparatu i jakości dźwięku na podstawie specyfikacji poza tym, jakość budowy i projekt telefonu jest naprawdę dobry i atrakcyjny.