Inteligentny dom i biuro

#

Duracell Powermat do iPhone'a 5 z etui i podkładką ładującą Równe 5050 mAh

  • 13 października 2022

Cóż użytkownicy iPhone'a są zawsze kłopoty z ich baterii i nawet będąc fanem Apple zaakceptować, że tak Apple iPhone jest problemem i to jest powód, że trzymać ładowarkę ze mną przez cały dzień. Teraz dzisiaj mam zamiar przedstawić Państwu nowe akcesorium dla iPhone'a, który może działać jak przypadku i całkowicie nowy sposób ładowania go. Istnieje wiele akcesoriów ładowania, z którymi masz zamiar dostać wprowadzone dzisiaj, weźmy główny, który jest Charging Pad.

Teraz jak Nokia Lumia bezprzewodowego ładowania pad to jest to samo i mieści się do 4200 mAh, który jest poważnie ładny akumulator z powrotem do iPhone'a, można uzyskać iPhone naładowany 2 razy więcej z tego wsparcia i najlepsze jest to, że trzeba będzie zachować iPhone na tej podkładce i można go ładować jak użytkownicy Lumia zrobić, w trybie bezprzewodowym. Do tego iPhone będzie musiał nosić specjalne etui, które będzie miało ten arkusz indukcyjny z tyłu i oczywiście to etui będzie podzielone na 2 części.

Duracell Powermat dla iPhone 5 Hands on Demo

Jedna część będzie obudowywać cały iPhone z tyłu, a druga część będzie podłączona do portu ładowania, tylna obudowa i podkładka ładująca będą wykorzystywać zasadę bezprzewodowego ładowania, a tylna obudowa będzie dostarczać energię elektryczną przez podłączony port w iPhone. Więc twój iPhone będzie musiał nosić to etui, a następnie umieścić na tej podkładce ładującej. Po zakończeniu rozpocznie się ładowanie i jeśli chcesz naładować przenośną podkładkę ładującą, a następnie można to zrobić za pomocą mikro-USB lub makro-USB ładowarki, które są zwykle dostępne z telefonów Samsung. Ładowanie ma serię LED wyrównane na jednym z boków podkładki mówiąc o stanie ładowania tej podkładki jak podkładka rozładowuje światła zacznie wyłączać jeden po drugim.

RELATED TIP Redmi Note 10S Review, Czy powinieneś kupić tę najnowszą aktualizację Note 10?

Oprócz tych 2, dostaniesz dodatkową podkładkę ładującą, która może być zsunięta z tyłu, dzięki czemu jest jak dodatkowa bateria, która może być zawsze dostępna z tyłu iPhone'a, a tym samym czyniąc iPhone'a trochę grubym, ale z podwójnym zapasem baterii ponadto nie będziesz musiał ładować go osobno możesz trzymać go na stałe na iPhone'ie, a następnie umieścić go na podkładce. Dla dalszych informacji można kliknąć tutaj, aby odwiedzić ich oficjalną stronę internetową i kupić go bezpośrednio stamtąd (tylko USA). Jest to zupełnie nowe akcesorium zapewniające użytkownikom iPhone'a przewagę w postaci bezprzewodowego ładowania Lumii.