Inteligentny dom i biuro

#

Benq G1 - przyjazny dla użytkownika punkt i aparat z dobrymi możliwościami fotografowania w słabym świetle

 • 3 stycznia 2023

Benq G1 jest wyposażony w szybki obiektyw f/1.8-4.9 i obracany tylny ekran LCD. BenQ G1 to najsmuklejszy na świecie aparat w swojej klasie, zbudowany wokół 14-megapikselowego czujnika i obiektywu o ekwiwalencie 24-110 mm, który posiada optyczną stabilizację obrazu i bardzo jasną maksymalną przysłonę f/1.8 na szerokim końcu.

Konstrukcja i jakość wykonania

W zakresie projektowania chciałbym powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych projektów w punktach i strzelać, jak to naprawdę pozwala na podjęcie niektórych naprawdę ładne zdjęcia kątowe z przechyłem LCD, który naprawdę sprawia, że rzeczy dużo łatwiejsze dla użytkownika końcowego do podjęcia niektórych wielkich zdjęć z out dużo stresu fizycznego. Jakość wykonania jest znowu dość dobra, czuje się solidnie, ale z drugiej strony jest dość lekki.

Łatwość użytkowania

3-calowy, standardowy wyświetlacz BenQ G1 o proporcjach 4:3 jest prawdziwym klejnotem w jego koronie. Jego obracany tylny ekran LCD naprawdę pomaga w robieniu własnych zdjęć poprzez pochylenie LCD i można zrobić zdjęcie z obiektywem aparatu skierowanym w stronę użytkownika, a także siebie na wyświetlaczu LCD.

Bateria

BenQ G1 jest dostarczany z litowo-jonowym akumulatorem SLB10, kablem USB oraz wtyczką sieciową wyposażoną w USB, co oznacza, że nie ma osobnej ładowarki i akumulator musi być uzupełniany w samym aparacie. Dzięki kablowi USB baterię aparatu można również wygodnie ładować za pośrednictwem laptopa lub komputera PC/Mac.

Freebies

Jedną rzeczą, którą naprawdę lubię jest skórzany pokrowiec, który pochodzi z Benq G1, który jest naprawdę coś może być używany jako przypadek, jak również daje aparat prawdziwy miły ochrony i jego wykonane z najwyższej skóry, która naprawdę sprawia, że wygląda znacznie bardziej elegancko, gdy przenieść go wokół.

RELATED TIP OnePlus Nord CE 5G Review: Aktualizacja z funkcjami "Core

Jego w dwóch częściach, oznacza to, że można używać aparatu nawet jeden jeden z części jest stosowany na aparat i naprawdę sprawia, że wygląda naprawdę świetnie. Nie będziesz czuł potrzeby usuwania drugiej części aparatu, ponieważ naprawdę wygląda dobrze i oferuje świetną ochronę z łatwym użytkowaniem, jak również.

BenQ G1 - próbki zdjęć

Galeria zdjęć Benq G1

Benq G1 Kluczowe cechy i specyfikacje

 • 14 megapikselowy sensor Panasonic CMOS, 1/2.3 cala
 • f/1.8 - f/4.9 4.6x zoom optyczny, odpowiednik 24-110mm
 • Optyczna stabilizacja obrazu (OIS)
 • 3-calowy obrotowy ekran LED 920k
 • Ręczne sterowanie
 • Full HD 1080P z mikrofonami stereo
 • Wysoka prędkość nagrywania wideo, 120 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA, 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 720p
 • Efekty kolorystyczne dostępne podczas nagrywania wideo
 • ISO100 - ISO6400
 • Makro 3cm
 • Opcje twórcze na pokrętle trybu pracy
 • Dostępny w kolorze czarnym lub białym z obudową przypominającą skórę

Wnioski

BenQ G1 ze względu na kompaktowe rozmiary, jasny obiektyw i obrotowy ekran oraz pozornie wysoką specyfikację i ręczne sterowanie jest świetnym wyborem. Jest w cenie około 18k i w tym punkcie cenowym nie powiedziałbym, że jest to najlepsza opcja, ale jedna z najlepszych w zależności od wymagań użytkownika. Jedną rzeczą, która nie podoba mi się bardzo jest powolna prędkość ostrości w tym aparacie i przy słabym oświetleniu robi przyzwoitą, jeśli nie bardzo dobrą robotę i znowu masz dobrą lampę wspomagającą ostrość i potężną lampę błyskową, gdziekolwiek jest potrzebna.