Inteligentny dom i biuro

#

Acer V370 z Quad Core i 4,5-calowym ekranem [Coming Soon]

  • 3 grudnia 2022

Android smartphone nazwie V370 przez Acer z Quad-Core procesor został wyciekły i do tej pory nie wiele szczegółów są dostępne dla telefonu, ale z wielkością ekranu 4,5 cala. Teraz system operacyjny używany na tym telefonie jest Jellybean (Android 4.2.1) z głównym aparatem jako 8MP i wtórny aparat jako 2MP. Tak więc, wszystkie te wyciekłe specyfikacje sprawiają, że ten telefon jest dobrym konkurentem.

Producent procesora, a następnie konfiguracja pamięci RAM pomogłaby nam przewidzieć ceny, ale od ograniczonych informacji jest dostępna, ponieważ nie ma słowa na temat dostępności i ceny tego telefonu, zwykle telefony z procesorem MediaTek kosztują taniej, a ten z Qualcomm są droższe.

Quad-core procesor używany jest taktowany z częstotliwością 1,2 GHz (który nie jest tak wielki) i oczekuje się, że ma wewnętrzną pamięć 4GB, które mogą być dalej rozszerzone za pomocą zewnętrznego gniazda karty pamięci. Oprócz tych jesteśmy pewni o aktualizacji wersji Androida dostępne dla tego telefonu i czy będzie to Dual lub pojedynczy telefon SIM, ale telefon będzie dostępny w kolorach czarnym i białym. Pozostańcie z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Acer V370.

RELATED TIP [FREE] Jak zainstalować Android 12 Toggle, Material UI karty i funkcje