Monitory i Telewizory

#

Najlepsze telewizory do gier, które możesz kupić już dziś

  • 5 sierpnia 2020

.Chcesz ulepszyć swoją konfigurację gry w dużym stopniu? Spójrz na ten zestaw najlepszych telewizorów do gier. Te niesamowite wyświetlacze pokażą Ci szczegóły i kolory, jakich jeszcze nigdy nie widziałeś. A przy takiej przejrzystości na pewno zapewnią Ci przewagę nad konkurencją.

Noc gier w domu nie byłaby kompletna bez odpowiedniego sprzętu u boku. Obejmuje on wspaniałą parę słuchawek do gier, ergonomiczną klawiaturę, kontrolery i oczywiście duży ekran. Dzisiejsze telewizory do gier to nie tylko duże ekrany, ale także o wiele więcej. Zawierają one niezrównaną grafikę, dźwięk Dolby Atmos i wspaniałe funkcje do gier, dzięki którym Twoje noce w grach staną się niczym innym, jak wspaniałym przeżyciem w kinie.

W dzisiejszym codziennym streszczeniu postanowiliśmy wyróżnić jedne z najlepszych telewizorów do gier. Od gigantycznych 65-calowych ekranów po te z pełnym kontrastem LED, lista ta zawiera jedne z najfajniejszych ekranów, które musisz włączyć do swoich sesji gier na konsoli. Zobacz: recenzja konsoli do gier PS5.

Xiaomi TV Master 65-cio calowy OLED

Dzięki Xiaomi TV Master 65-calowy OLED Television możesz cieszyć się technologią samoświetlenia zamiast podświetlenia. Ten telewizor OLED oferuje zmienną częstotliwość odświeżania i czas reakcji na poziomie 1 milisekundy, co czyni go idealnym dodatkiem do listy najlepszych telewizorów do gier.

TCL 6-Seria Roku TV

Telewizor TCL 6-Series Roku oferuje oszałamiającą rozdzielczość 4K. Podłącz go do swojego telewizora Roku, aby grać w gry lub oglądać filmy. A podczas gry, tryb automatycznej gry zapewnia szybką reakcję.

LG OLED 48CX 4K Ultra HD TV

Opcją średniej wielkości na tej liście najlepszych telewizorów do gier jest telewizor LG OLED 48CX 4K Ultra HD. Teraz nie będziesz musiał poświęcać siedmiu stóp miejsca w swoim domu, aby doświadczyć głębokiej czerni i imponującego kontrastu.

Smart Laser TV serii L5 Hisense

Inteligentny telewizor laserowy Hisense serii L5 oferuje 100-calowy, 4-kilometrowy wyświetlacz UHD. Ten ogromny telewizor ma oszałamiającą rozdzielczość i łączy się przez Wi-Fi, pozwalając na dostęp do aplikacji, w które możesz grać w swoje ulubione gry.

Samsung Q800T 8K Telewizja
Nie uwierzysz, jakie ostre obrazy produkuje Samsung Q800T 8K Television, a pokochasz to, jak zanurzony w nim będzie się czuł z jego głębokim, ostrym kolorem. Dzięki technologii AI, ten telewizor może nawet podnieść jakość Twoich treści do 8K.

Sony Master Series ZG9/Z9G 8K HDR TV

Kolejnym z naszych najlepszych telewizorów do gier jest telewizor Sony Master z serii ZG9/Z9G 8K HDR. Ten telewizor zanurzy Cię w każdej chwili swoim imponującym dźwiękiem i szczegółowym obrazem. Co najlepsze, integracja z asystentem głosowym pozwala na odnajdywanie treści poprzez mówienie.

LG NanoCell TV 8K LED

Dzięki LG NanoCell TV 8K LED Television Twoje gry będą miały niewiarygodnie wysoką rozdzielczość HD. Ten telewizor 8K posiada Nano Color Pro w szerokiej gamie kolorów, które pozwolą Ci zobaczyć każdy szczegół podczas gry w Twoim ulubionym świecie.

Samsung The Terrace QLED 4K Outdoor Smart TV

Innym z najlepszych telewizorów do gier jest Samsung The Terrace QLED 4K Outdoor Smart TV. Zgadza się, ten wodoszczelny i pyłoszczelny telewizor jest antyrefleksyjny i możesz go powiesić na swoim patio.

Telewizory Sony XH90 i XH92 4k

Z telewizorami Sony XH90 i XH92 będziesz w pełni zanurzony w pełnym kontraście diod LED Full Array. Co najlepsze, procesor 4K HDR X1 oznacza, że podświetlenie LED oferuje technologię lokalnego ściemniania.

Samsung Q90T QLED Smart TV

Dzięki Samsung Q90T QLED Smart TV możesz cieszyć się wspaniałym obrazem z każdego miejsca w Twoim salonie. Dzięki funkcji Ultra Viewing Angle nie ma znaczenia, czy grasz z kanapy, czy z fotela z boku pokoju, zobaczysz wszystko.

LG Z9 8K Smart OLED TV

Dzięki telewizorowi LG Z9 8K Smart OLED TV dostaniesz 88 cali niesamowitej rozdzielczości. To cztery razy więcej pikseli niż w przypadku wyświetlacza o rozdzielczości 4k, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi grami i światami.

Mamy nadzieję, że ta łapanka naszych najlepszych telewizorów do gier była dla Ciebie pomocna. Istnieje naprawdę tak wiele wspaniałych wyświetlaczy, które pomogą Twoim grom być bardziej niż cokolwiek, czego doświadczyłeś wcześniej.