Monitory i Telewizory

#

Najfajniejsze gadżety iMaca do kupienia w 2020 r.

  • 11 sierpnia 2020

Zwiększ swoją produktywność i kreatywność w pracy z tymi najfajniejszymi gadżetami iMac. Każdy element ma konkretny cel: poprawić postawę ciała, zwiększyć pamięć komputera iMac lub uporządkować układ przestrzeni roboczej. Wybierz gadżet odpowiadający Twoim profesjonalnym potrzebom.

Apple jest na czele pakietu gadżetów biurowych, a istnieje wiele sposobów na zwiększenie wydajności i funkcjonalności urządzenia bez wydawania fortuny. W świetle 27-calowego aktualizacyjnego komputera iMac, który jest wyposażony w wysokiej jakości kamerę, wyświetlacz Retina 5K i wiele więcej - z niecierpliwością czekamy na prezentację najfajniejszych gadżetów z serii iMac, które kupisz w 2020 roku.

Te wydajne przedmioty w cudowny sposób dodają więcej miejsca na biurku, a nawet poprawiają Twoją postawę. Niektóre z nich pomogą Ci lepiej wykonywać swoją pracę, a konsola do edycji zdjęć Loupedeck Photo Editing Console pomoże Ci robić zdjęcia, a stacja dokująca LaCie 2big Thunderbolt 3 Dock wzmocni pamięć komputera iMac. Nieważne, jaki masz zawód, na tej liście każdy znajdzie coś dla siebie.

Półka magazynowa Twelve South BackPack

Pierwszym na liście najfajniejszych gadżetów iMaca jest półka magazynowa Twelve South BackPack. Pomaga ona utrzymać czystość i porządek w miejscu pracy, dodając solidną półkę do tylnej części monitora. W rzeczywistości podstawka w kształcie litery L jest dyskretna, a na jednym urządzeniu możesz zmieścić nawet trzy.

Satechi Typ-C Aluminiowy wspornik monitora iMac

Aluminiowy koncentrator stojaka na monitor iMaca Satechi Type-C jest jednym z najfajniejszych gadżetów iMaca do przestrzeni roboczej. Stojak ten unosi monitor, zapewniając ergonomiczną konstrukcję, która doskonale zapobiega bólom szyi podczas długich dni w biurze. Jego aluminiowe wykończenie sprawia, że wygląda on super elegancko i nowocześnie.

Zewnętrzny procesor graficzny Blackmagic eGPU Pro

Dzięki zewnętrznemu procesorowi graficznemu Blackmagic eGPU Pro całkowicie poprawisz wygląd swojego komputera iMac. Procesor graficzny eGPU Pro zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu, lepsze oświetlenie i wyższą częstotliwość odświeżania obrazu. Rezultat? Lepsze szczegóły i tekstury. Posiada również ogromny 2,048-bitowy interfejs pamięci.

Konsola do edycji zdjęć Loupedeck

Loupedeck Photo Editing Console jest jednym z najfajniejszych gadżetów iMaca dla fotografów. Wystarczy podłączyć ją do urządzenia, aby tworzyć i udoskonalać zdjęcia. Dzięki Loupedeck możesz precyzyjnie kontrolować nawet najdrobniejsze szczegóły na zdjęciach. Ogólnie rzecz biorąc, całkowicie zmieni Twoje postprodukcyjne wykończenie.

Stojak na monitor orzechów włoskich Grovemade

Dzięki podstawce pod monitor orzechowy dodasz swojemu komputerowi iMac zgrabny, ergonomiczny dodatek. Ten gadżet utrzymuje monitor na poziomie oczu, eliminując wszelkie obciążenia szyi. Jest w stanie utrzymać do 200 funtów, dzięki czemu urządzenie jest stabilne. Ponadto ta podstawka ma minimalną powierzchnię podstawy, dzięki czemu monitor jest przestronny i nie zajmuje dużo miejsca na biurku.

ProBASE HD USB-C Aluminiowa podstawa monitora

Elegancka i kompaktowa, aluminiowa podstawa monitora ProBASE HD USB-C Aluminiowy stojak monitorujący bezpiecznie trzyma urządzenie, dzięki czemu możesz utrzymać ergonomiczną pozycję. Ale to o wiele więcej niż tylko to. Posiada port USB-C, kilka portów USB i wyjście HDMI 4K. Dzięki temu będziesz mógł podłączyć wszystko, czego potrzebujesz. Dodatkowo, kable będą poza zasięgiem wzroku.

Twelve South HiRise Pro iMac Stand

Innym z najfajniejszych gadżetów iMaca jest Dwanaście South HiRise Pro iMac Stand, który podnosi urządzenie do 93 milimetrów. Jego regulowana wysokość oznacza, że możesz dostosować konstrukcję do wszystkich biurek, także tych stojących. Najlepsza cecha? Panel przedni otwiera się, aby stworzyć więcej miejsca na biurku na materiały piśmienne, telefony i wiele innych.

Satechi Type-C iMac Clamp Hub Pro

Zwiększ funkcjonalność swojego komputera w prosty sposób dzięki koncentratowi zaciskowemu Satechi Type-C iMac Clamp Hub Pro. Ten gadżet z obszaru roboczego spina się bezpośrednio na komputerze iMac Pro, aby zapewnić kilka opcji połączenia zewnętrznego. Obejmuje on trzy porty USB 3.0, gniazdo kart Micro SD, gniazdo kart SD oraz port USB-C. Nigdy więcej nie utknij w miejscu, w którym chcesz się podłączyć.

Duży stojak biurkowy ARTIFOX

Podnieś swój iMac za pomocą dużej podstawy biurkowej ARTIFOX. Ten gadżet poszerza Twoją przestrzeń roboczą, aby zapewnić odpoczynek Twojemu urządzeniu, doniczkom z roślinami, głośnikom, książkom i nie tylko. Wystarczy podłączyć go do komputera - bez konieczności instalacji. W rzeczywistości jest on elegancki i wyrafinowany, dzięki czemu może stanowić uzupełnienie wszystkich biur.

LaCie 2big Thunderbolt 3 Dock

LaCie 2big Thunderbolt 3 Dock to elektrownia z trzema opcjami przechowywania: 12, 16, lub 20 terabajtów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów tworzących kopie zapasowe ważnych danych i plików. Ale Thunderbolt 3 Dock działa również szybko, pozwalając na przesłanie jednej godziny materiału filmowego w ciągu zaledwie jednej minuty.

Jako ktoś, kto pracuje w domu, magazynowanie i organizacja są kluczowe. Duża podstawa biurkowa ARTIFOX jest moją ulubioną opcją, ponieważ jest łatwa do zintegrowania z każdą konfiguracją pracy i zapewnia więcej miejsca w małym biurze.